Alüminyum değerli bir madendir. Bu durum hurda alüminyum fiyatlarına da yansımıştır. Metal hurdalar içerisinde hem sirkülasyonu fazla olan, hem de fiyat olarak değerli hurdaların başında gelmektedir. Alüminyum kullanarak imalat yapan firmalar değerli olması sebebiyle araiş alüminyum,imalat artığı, talaşı, matbaa kalıbı, alüminyum çıkma profiller, alkobant soyması ve alüminyum kalıplar gibi sert ürünler hurda alüminyum çeşitleri arasında yer almaktadır.

Hurda Alüminyum Alan Firmalar Fabrikalar
Hurda Alüminyum Alan Firmalar Fabrikalar

Değerli olması geri dönüşüm oranlarına da yansımıştır. Demir gibi alüminyumun da geri dönüşüm oranı % 85 seviyelerine ulaşmış durumdadır. Yakın zamanda hurda alüminyum fiyatlarını sitemizde yayınlamaya başlayacağız. Bu linkten takip edebilirsiniz.

En aktif olduğumuz yerler arasında Esenyurt, Beylikdüzü, Esenyurt Kıraç, Hadımköy, İkitelli, Halkalı, Güneşli, Sultangazi, Arnavutköy, Altınşehir, Avcılar, Küçükçekmece, Çerkezköy, Çorlu, Silivri, Ambarlı ve Maslak sayılabilir. Ancak miktara göre İstanbul avrupa yakasındaki tüm ilçelere hizmet verilmektedir.

Aşağıdaki linkleri kullanarak diğer hurda çeşitleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Hurdanızı satmak için bizi arayın 0533 256 9593

hurda demir      Hurda Bakır    Hurda Kablo    Hurda Sarı   Hurda Karton   Kağıt