İstanbul’un avrupa yakasında satın alımını yaptığımız hurda çeşitlerinin başında demir geliyor. Hurda demirleriniz günlük piyasa koşullarında oluşan fiyatlarla satın alıyoruz. Sökülecek kapı, profil, petek radyatör, yangın merdivenleri, çelik çatı, çelik konstrüksiyon fabrikalar gibi emek gerektiren hurda alımlarında da hizmet veriyoruz. Elbette verilen emek, çıkabilecek hurda miktarına göre hurda demir fiyatları etkilenmektedir.

DKP, Demir Talaşı, Pik Talaşı, İnşaat Demiri, Profil, Sac, Boru ve Teneke çeşitleri gibi farklı hurda demir ürünleri satın aldığımız çeşitler arasında. Sanayi alanları ve fabrikaların yoğun olarak bulunduğu organize sanayi bölgeleri, sanayi siteleri bölgelerinde ağırlıklı olarak çalışıyoruz. Özellikle Esenyurt, Beylikdüzü, Esenyurt Kıraç, Hadımköy, İkitelli, Halkalı, Güneşli, Sultangazi, Arnavutköy, Altınşehir, Avcılar, Küçükçekmece, Çerkezköy, Çorlu, Silivri, Ambarlı ve Maslak en hareketli bölgelerimiz arasında.

Daha ayrıntlı bilgi için hurda demir kategorimizi, hurda demir fiyatları için burayı ziyaret edebilirsiniz. Verilen fiyatlarla ilgili ayrıntıları okumayı lütfen ihmal etmeyiniz. Bu rakamlar büyük uluslararası firmaların alım fiyatlarıdır. Minimum 150-300 ton alım yapmaktadırlar. Piyasa koşullarında oluşan rakamlar ortalama 0,10-0,20 kuruş daha aşağısı olarak düşünülebilir.

Aşağıdaki linkleri kullanarak diğer hurda çeşitleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Hurda Alüminyum      Hurda Bakır    Hurda Kablo    Hurda Sarı   Hurda Karton   Kağıt