İSTANBULHurdacı

KOCAELİ (İZMİT)‘de 2 Ton üzerindeki değerli hurdalarınız için avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Özellikle İSTANBULOrganize Sanayi Bölgesinden olmak üzere hurda demir, bakır, kablo, sarı (pirinç) soyma bakır, bina yıkım hurdası, arşiv imhası, alüminyum, hurda sarı musluk, çember, çuval, plastik hammaddeler, ABS, Moblen, Antişok granür ve çapak çeşitleri ile imalat artığı plastiklerinizi uygun fiyatlarla değerlendirmek için çalışıyoruz. Ayrıca çelik çatı fabrika sökümü işleri için de profesyonel hizmet sunmaktayız.

Hurdanız en az ne kadar olmalı ?

Hurdanızı satın almamız için hurdalarınızın ağırlığı en az aşağıda miktarlar kadar olmalıdır. Kendinizin getirmesi durumunda görüşülebilir.

Hurda demir için : 3 Ton

Hurda Bakır : 300 kg

Alüminyum : 500 kg

Hurda Sarı (Pirinç ) : 300 kg – 1 Ton

Plastik Hammadde Hurdası İçin : 1 Ton

Kablo : 500 kg

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Arnavutköy Boğazköy Hurdacı

İlginizi Çekebilecek Yazılar;

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

KOCAELİ (İZMİT) Hurda Demir Alımı

DKP Hurdası :

DKP Sürekli döküm yapılarak sıvı çelik slab halinde üretilir. Sonra bu slablardan sıcak yada soğuk haddeleme yolu ile son ürünler elde edilmektedir. Haddeleme sonrasında üretilen ürünlerin kimyasal özellikleri incelendiğinde bazı farklılıklar olduğunu görürsünüz. DKP Sacların üretilmesi için kullanılan slablar, sıcak haddeleme sonucunda slablar gittikçe incelir ve uzunlukları artar. Haddeleme süresine ve sayısına göre dkp kalınlıkları değişiklik gösterebilir. DKP Kalınlıkları genelde 1,50 milimetre ile 20 milimetre arasındadır. Bu ürünlere sac adı verilir ve genel olarak rulo haline getirilerek imalat yapan firmalar tarafından kullanılmak üzere satışa sunulur. Bu şekilde üretilen DKP Sacların kalınlıkları i0,30 milimetre ile 2 milimetre arasında değişiklik göstermektedir. Hurda demir fiyatları için lütfen sitemizin ilgili sayfamızı ediniz.

Geri Dönüşüm

Demir Talaşı

İmalat sanayinde genelde torna makinalarından çıkan hurda demir artıklarına demir talaşı denilmektedir. Bu artıkları güncel hurda fiyatlarına göre satın alarak paraya dönüştürmenizi sağlıyoruz.

Hurda İnşaat Demiri

Genelde kentsel dönüşüm olan bölgelerde yıkımı yapılan binalardan çıkan yada yapımında oluşan inşaat demiri artıklarıdır. Yıkım sonrasında hurda inşaat demirleri kepçe vs makinalarla betondan ayrılarak hurda olarak değerlendirilmektedir. Güncel hurda inşaat demiri fiyatlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Hurda demir, dkp, demir talaşı, demir boru, inşaat demiri, çubuk demir, teneke hurdası gibi metallerin satın almaktayız. Demir en ağır madenlerin başında geliyor, hemen hemen tüm yapı çeşitlerinde yer alıyor. Çok fazla yerde kullanılıyor, bundan dolayı oldukça fazla miktarda demire ihtiyaç duyuluyor. Hurda demirler parçalanıyor, fabrikalarda yüksek ısılarda eritilerek belli kütleler, levhalar halinde imalat firmalarına satılıyor. İmalat firmaları tekrar eriterek üretim yaptığı ürünlerin kalıplarına dökerek yeni ürünleri meydana getiriyorlar. Gördüğünüz üzere demir hurda sert olmasına karşın, dönüşümü oldukça kolay. İSTANBULve çevre bölgelerinde bulunuyor ve hurda demir alımı yapan fabrikalar arıyorsanız, lütfen bizi arayın. Hurda demirlerinizi almak için gelelim. Güncel hurda demir fiyatları sayfamız hurdanızın maksimum değerini anlamanıza yardımcı olabilir.

KOCAELİ (İZMİT)’de Hurda Alan Firmalar

KOCAELİ (İZMİT) Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum hurda çeşitlerinden imalat artığı olarak da tabir edilen araiş alüminyum, ofset matbaa kalıbı, alüminyum profil hurdası, alüminyum talaş, sert alüminyum ve yumuşak alüminyum hurdası alımı yapmaktayız.

Metal hurda çeşitlerinden olan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıran hurda alımı yapan firmalarla buluşturmak için bizler hazırız. Bunun için yapmanız gereken telefon numaramızı çevirmek. Bu kadar kolay. KOCAELİ (İZMİT)’de alümimyum hurda alanlar, hemen ziyarete geliyor, alüminyum hurdalarınızı teslim alıyoruz. Alüminyumun kullanım alanları o kadar geniş ki, gözümüze çok batmayan sıradan gelen birçok şey aslında alüminyumdan yapılıyor. Alüminyumun en önemli özelliği sıcaklığa dayanıklılığı ve kolay işlenebilir olmasıdır. Alüminyum 660 dereceye kadar dayanabilmektedir.

Günümüzde makina parçalarının yapımında önemli bir madendir. Transformatör ve dinamo yapımında da alüminyumdan faydalanılmaktadır. Gemi imalatında faydalanılmakta, Bu element en fazla taşımacılık, otomotiv aksesuarları ve de mimari de kullanım olarak kendisini göstermektedir. Öyle ki, otomobillerin karoserleri, uçakların gövdesi ve kanatları ile küçük deniz araçların yapılmasında alüminyum elementi oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Korkuluklar, küpeşteler, tava, tencereler, kapı kolları, kapılar ve sayamayacağımız birçok faydalı eşya alüminyumdan imal edilmektedir.

Araiş Alüminyum Hurdası

Genelde imalat sektöründe kullanılan özellikle ürün imalatı yapan firmaların torna yada imalat makinalarından çıkan parlak, beyaz ve yumuşak alüminyum çeşidine araiş alüminyum denilmektedir. Hurda alüminyum çeşitleri içerisinde en değerli olanlardandır. Miktar olarak olabildiğince fazla biriktirmeniz halinde güzel fiyat teklifleri alabilirsiniz. Hurda Alüminyum Fiyatları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hurda Alüminyum Profil

Kapı, pencere ve imalat sektöründe kullanılan içi boş genelde kare şeklinde uzun alüminyum borulara alüminyum profil olarak tarif edebiliriz. Girintili çıkıntılı yada açık kapalı çeşitleri vardır. Hurda alüminyum profil fiyatları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilir. Güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ancak yıllar geçtikçe kullanılamayan yıpranan alüminyum ürünleri neden çöp yerine geri dönüşüme kazandırmayasınız. KOCAELİ (İZMİT)’de alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Hurda alan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

KOCAELİ (İZMİT)‘de Bakır Hurda Satın Alıyoruz

Hurda bakır çeşitlerinden soyma bakır, antigron, kırkambar bakır, yanık bakır, fare yemez, hurda soyulmuş bakır, lama bakır, imalat artığı, bakır boru, antigron kırma granür, ttr kırma granür, klima borusu, bakır talaşı ve diğer hurdalarınızı satın alıyoruz. Hurda bakır alan fabrikalar için hurdacı servisi veren sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir. KOCAELİ (İZMİT)’de hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler. İSTANBULbölgesine çok yakın bir konumda olduğumuzdan kısa sürede adresinizi ziyaret edebiliriz.

Dilerseniz bakır ile ilgili birkaç önemli bilgi paylaşalım. Bakır’ın Atom numarası 29, yoğunluğu 8,95 tir. 1084 °C’ye kadar erimeden dayanabilir. Doğada serbest veya birleşik olarak bulunan, ısı ve elektriği iyi ileten, kolay dövülür ve işlenir olduğundan eski çağlardan beri türlü işlerde kullanılan, kızıl renkli elemente Bakır denir. (simgesi Cu)dur. Bakırın rengi kızıla yakın kahverengidir.

Bakır, yukarıda belirttiğimiz gibi, yüksek Elektrik iletkenliği ile elektrik ve elektronik sektöründe, ısı iletkenliği ile soğutma sistemlerinde, paslanmaz özelliğinden dolayı kaplama malzemesi olarak kullanılan bir maddedir. Bakırın kaynak işlerinde, metalürjide ve bronz üretiminde de önemli yeri vardır.

Bakır insanların eski çağlardan bu yana çeşitli amaçlarla kullandığı ve günümüzde de sanayiinin temel hammaddeleri arasında yer alan önemli metallerden biridir. Endüstride bakırın önemli rol oynamasının ve çeşitli alanlarda kullanılabilmesinin nedeni, çok değişik özelliklere sahip olmasıdır. Bakırın önemli özellikleri arasında yüksek elektrik ve ısı iletkenliği, aşınmaya karşı direnci, tel çekilebilme ve dövülebilme özelliği, paslanmaz özelliğine sahip oluşu sayılabilir. Ayrıca bakır alaşımlarının sanayide çok değişik uygulamaları vardır. Güncel Hurda Bakır Fiyatlarını bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Hurda Kablo Alımı

Antigron kablo, ttr kablo, yer altı kabloları, enerji kabloları, bakır kabloların satın alımını yapmaktayız.

KOCAELİ (İZMİT)’de hurda kablosu olan firmalar, bizler gibi hurda kablo alan firmalar, metal geri dönüşüm firmaları gibi yerler arayanlar heme telefon numaramızı çevirerek teklifimizi öğrenebilirler. Arayın gelelim, hurdalarınızı inceleyelim. Nakite çevirerek belki de sizin için bir çöp olan kablolarınızı kazanca çevirelim. Hurda kablo basit bir imalat süreci ile üretilemez. Bünyesinde ihtiva ettiği bakır, tel kabloların uygun kalınlıklarının ayarlanması, belki de hepsinin ayrı ayrı farklı renklerde plastik bir kılıf ile kaplanması, sonra hepsinin tekrar plastik bir boru içine yerleştirilmesi zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir. Oysa zaten kabloya dönüşmüş hurdalarınızı ekonomiye kazandırmak, hem ülke kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlarken, hurdanisat.com ülke olarak paramızın cebimizde kalmasını da sağlar. Benzer özellikler taşıyan bakır kablo hurdalar da ilgi alanımıza girmektedir. Özellikle metal hurdalar konusunda profesyoneliz. Hurda alanlar olabildiğince yüksek miktarda alım yapmak ister. İSTANBULbölgesinde hurda satın alan firmalar, yerler yada hurdacılar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yüksek tonlar için oluşan maksimum hurda kablo fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

KOCAELİ (İZMİT)’de kullanılmış, atık, hurda kağıt, kitap ve kartonlarınızı geridönüşüme kazandırıyoruz.

KOCAELİ (İZMİT)’de kullanılmış atık kağıdınız mı var, geri dönüşüme kazandırmak için hurdacı mı arıyorsunuz.? İletişim bilgilerimizi kullanarak çekinmeden bizle irtibat kurun, kağıt, kitap, karton, katalog, dergi, broşür yada kolinizin tahmini kg ağırlığını söyleyin hemen gelelim, atık kağıdınızı yerinde inceleyelim. Hem doğaya hem ekonomiye destek olup, onları geri dönüşüme kazandıralım.

2013 yılında kağıt geri dönüşüm oranı %5,9 olarak gerçekleşmiştir.

Kişi başı kağıt-karton tüketimi 2012 yılında 70,7 kg ve 2013’te yılında %4,4 artarak 73,8 kg’a yükselmiştir.

Geri kazanılan atık kağıt miktarı 2012 yılında 2.462.634 ton iken 2013 yılında %6,2 artarak 2.615.086 tona yükselmiştir. 2013 yılı kağıt-karton geri kazanım oranı %44,8 oranında gerçekleşmiştir.

Türkiye’nin kağıt-karton üretim kapasitesi 2013 yılında 2012 yılına kıyasla %2,7’lik bir artış göstererek 3.817.500 tona ulaşmıştır.

Kaynak: SKSV

Türkiye’de atık geri kazanımı ve geri dönüşüm oranı kağıtta %50 civarındadır. Avrupa’de aynı oran bazı ülkelerde %80-90 arasındayken genel ortalama %75 civarındadır. Alınacak mesafenin uzunluğunu ve yapılacak işlerin ağırlığını ifade etmek için verilere odaklanmamız yeterli olacaktır.

Kağıt Geri Dönüşüm

Şantiye Yıkım Hurdası

Şantiyelerden çıkan yada yıkım sonucu çıkan inşaat demirleri, kolon bağlama demirleri diğer çubuk demir parçaların yerinde alımını gerçekleştiriyoruz. Yada yıkım sonucu ortaya çıkan hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda Sarı Alımı

En başta sayabileceğimiz hurda sarı musluk, vana, su saati, araiş sarı hurdası, sarı çubuk ucu parça, talaş, kırkambar sarı hurdası, radyatör ve zamak hurdası satın alıyoruz. Pirinç olarak da adlandırılan bakır madenine çinko karıştırılarak elde edilen sarı görünümlü metal madenlere toplumda sarı denilmektedir. Hurda sarılarınızı günlük değişen fiyatlara göre değerinde satın almaktayız.

Pirinç , içinde çinko olan bakır alaşımıdır. Bakır ile çinko – cevheri kalamin “tutya” birlikte tunç kadar sert ve sağlam ayrıca rengi altın gibi sarı ve parlak olan pirinç madeni elde edilir. Altına en çok benzeyen pirinç alaşımı, içinde %20 oranında çinko bulunan bakır alaşımıdır. Takı imalatında kolaylıkla kullanılabilir. Pirincin içindeki çinko oranı %40’a kadar arttırılabilir; ancak pirincin çinkosu çoğaldıkça, maddenin rengi beyazlaşır ve parlaklığını kaybeder.

Hurda sarı musluk ve su sayacı fiyatları

Kitap Geri Dönüşüm

Kullanılmış, eskimiş hurda kitap, okul kitaplarınızı adresinizden alıyoruz. Bunun için elinizde bulunan hurda kitaplarınızın tahmini ağırlığını belirtmeniz ve whatsapp numaramıza konum bırakmanız yeterli. Kitapları geri dönüştürelim ülke ekonomisine ve tabiata sahip çıkalım.

Hurda Gazete Alımı

İnternet yaygınlaştıkça gazete okuyanların sayısı da düştü. Bu nedenle gazete kağıdı bulmak biraz zorlaşsa da. Elinizde eğer varsa ve biriktirme imkanınız bulunuyorsa biriktirin bizi arayın gelelim. Kullanılmış yada kullanılmamış her çeşit hurda gazetelerinizi adresinizden satın alalım.

Hurda Akü Alımı

Araç aküleri, kamyon, otobüs ve tır aküleri yanında ups server akülerinizi adresinizden satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Fiyatlarını öğrenmek için hurdafiyatlarim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yüksek tonlarda gerçekleşen maksimum akü fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Akü, akümülatör kelKocaeli (İzmit)inin kısaltılmış halidir. Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çevirir ve lazım olduğunda depolanan kimyasal enerjiyi elektrik enerjisi olarak aktaran akım toplayıcıdır. Akünün genel amacı marş motorunu, doğru akım devrelerini, ateşleme ve ışık alıcılarını beslemektir. Akülerin farklı farklı birçok şekli vardır. En çok kullanılanı ise 12 voltluk olan ve benzinli motorlarda kullanılanlardır. Toplamda 6 adet elemandan meydana gelen ve birbirlerine seri olan bağlanmış olan bu aküler 4 adet pozitif ve 5 adet negatif yüklü plakadan oluşur.

Hurda Krom

310 ve 316 ardından 304, 202 ve 430 kalite krom boru, sac, talaş hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Öncelikle krom hurdanızın bir numunesini alarak hangi kalitede olduğunu anlıyoruz. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizler de uygun görürseniz hurdanızı yerinizden alıp, anında ödememizi gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Hurda Kurşun

Kurşun hurdalarınız, levha hurdalarınız ve özellikle cami tadilat ve yenilemelerinde çıkan levha kubbe kurşunları gün içerisinde oluşan güncel fiyatlardan hesaplanarak nakit olarak alımı yapılmaktadır. İstanbul içerisinde nakliye tarafımızdan karşılanmaktadır.

Kurşunun ana kullanım alanı akü imalatı olup, yeraltı haberleşme kablolarının kurşunla izolasyonu, diğer önemli tüketim alanıdır. Korozyonu önleyen kurşun oksit boyalar, kabloların kaplanmasında, kurşun tetraetil ve tetrametil formlarında benzin içinde oktan ayarlayıcı bileşikler olarak, radyasyonu en az geçiren metal olması nedeniyle x-ışınlarından korunmada, renkli televizyon tüplerinin yapımında ve mühimmat imalinde önemli kullanım alanları bulmuştur.Yeryüzünde rastlanan elementler arasında 34.sırayı alan kurşunun, atom numarası 82, atom ağırlığı 207.21 dir. Doğada özgün kristal yapısına ender rastlanan kurşun kübik sistemde kristalleşir. Gri renkli olup, metalik parlaklığa sahiptir.Ergime noktası düşük (327 oC), kaynama noktası (1 atmosferde) 1525oC dır. Korozyona karşı dayanıklı, kolayca şekillendirilebilen, yüksek özgül ağırlığı (11,4 t/m3) ile kurşun, değişik alaşımlar olarak kullanılabilme özelliklerine sahiptir. Güncel hurda kurşun fiyatları için http://hurdafiyatlarim.com/hurda-kursun/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hurda Makina

Her çeşit sanayi, imalat makinalarının hurda alımını yapmaktayız, cnc, enjeksiyon, torna, tekstil makinaları, örme makinaları hurdasını aldığımız makinalar arasında sayılabilir.

Hurda Paslanmaz

310 ve 316 ardından 304, 202 ve 430 kalitepaslanmaz boru, profil, sac, köşebent, paslanmaz talaş hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Öncelikle paslanmaz çelik hurdanızın bir numunesini alarak hangi kalitede olduğunu anlıyoruz. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizler de uygun görürseniz hurdanızı yerinizden alıp, anında ödememizi gerçekleştiriyoruz.

En az %10,5 krom elementi içeren bir demir-karbon alaşımı olarak tarif edilir. Krom çeliği paslanmaya karşı korur. Paslanmaz çelik, ismini bu çeliklerin, diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır. Bu malzeme aynı zamanda, alaşım tipi ve kaliteleriyle detaylandırılmamış şekliyle, özellikle havacılık endüstrisinde korozyon dayanıklı çelik olarak da adlandırılır. Günümüzde, ürünün ömrü boyunca uygulandığı zorlu çevre şartlarında problemsiz bir şekilde çalışan birçok farklı ve kolayca ulaşılabilecek kalitelerde ve yüzey özelliklerinde paslanmaz çeliklere ulaşmak çok kolaydır. Normal günlük yaşamımızda dahi her an çatal-bıçaklardan saatlere kadar bu ürünlerin çok geniş bir şekilde kullanıldığını görürüz.

304 kalite paslanmaz çelik, paslanmaz çeliğin temel çeşitlerinden biri olup, en çok kullanılan paslanmaz çeşididir. Bu paslanmaz çelik kalitesi; kimyasal bileşiminin, mekanik özelliğinin, kaynak yapılabilirliğinin ve korozyon-oksidayson direncinin fiyatına oranla çok iyi olması sebebiyle tercih edilir. 304 paslanmaz çelik kalitesi piyasada kolay bulunabilirlik açısından, kolay şekil verilebilmesi açısından ve rahat kaynak yapılabilmesinden ötürü en sık tercih edilen paslanmaz kalitelerinden birisidir. Bu kalitedeki malzemelerin korozyona dayanımı 303 kalite paslanmaz çeliklere oranla daha yüksektir. 304 kalite paslanmaz öztenitik paslanmazlar grubuna girmektedir.

Paslanmaz hurda fiyatları sayfamız ilginizi çekebilir.

Hurda Pleksi

Hurda şeffaf pleksi alımı yapıyoruz. Ton miktarına göre İstanbul yada çevre illerden alım yapmaktayız.

Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam olarak imalatı yapılabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir yapısı vardır. Plastik cam veya pvc olarak da adlandırılmaktadır.

Hurda PVC Alımı

Hurda şeffaf pvc, pleksi ve adı beraber anılan pvc kapı pencere, masa ve sandalyeler geri dönüşüm için değerlendirdiğimiz maddeler arasında. Elinizdeki miktara göre yerinizden satın alıyoruz.

Hurda Kalorifer Kazanı

Kullanım ömrünü tamamlamış, kombi ve doğalgazın çıkmasıyla popülerliliğini yitirmiş hurda kalorifer kazanların yerlerinden sökümü, kesmek suretiyle parçalanarak taşınabilir hurda haline getirme işlemlerini yaparak. Nakit alımını gerçekleştiriyoruz.

KOCAELİ (İZMİT)’de Hurda Palet Alımı

KOCAELİ (İZMİT)’de Hurda ahşap (tahta) palet ve plastik palet alımları yapılmaktadır. Sağlam paletler tane bazında değerlendirilerek satın alınmaktadır.

Hurda Plastik Hammadde Alımı

Fabrikalardan çıkan plastik imalat artıkları, kullanılmış, yafa kullanılmamış plastik hammaddelerin satın alımını yapmaktayız. ABS, Moblen, Antişok Granür ve Çapaklarını bir numune alımından sonra uygun fiyatlarla paraya çevirmenizi sağlıyoruz.

Duşakabin Hurdası

Duşakabin imalat artıklarınızı veya biriktirdiğiniz plastik kısımlarını adresinizde tartarak nakit olarak satın alıyoruz. Plastik cam olarak da nitelendirilen ve duşakabinlerde kullanılan plastik maddenin geri dönüşümünü sağlayarak o günkü fiyatlar üzerinden değerlendirmenizi sağlıyoruz. 1 tonun üzerindeki hurdalarınız adresinizden bizim araçlarımızla alınmaktadır.

Hurda Trafo ve Pano Alımı

Kullanım ömrnü tamamlamış hurda trafo ve elektrik panosu hurdalarınızın yerinde sökümü sonrasında tartımını yaparak kilogramını belirliyoruz. Özellikle çıkan bakır hurdasını günlük Londra Metal Borsası verilerine göre belirlenen fiyatını kullanarak hurdanızın değerini hesaplıyoruz.

Tamirhane Hurdası Alımı

Özellikle oto tamircilerinden çıkan kaza sonrası hasara uğramış araba parçalarının değiştirilmesi sonucu çukan araba parçası hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırıyoruz. tampon , kaput, kaporta, disk ve benzeri tamirhane hurdalarınızı değerlendirmek için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Alkopat Hurdası, İstanbul başta olam üzrere Tekirdağ, Kocaeli ve Türkiyenin çeşitli il ve ilçelerinden Alkopat hurdalarınızı yüksek tonajlı olmak şartıyla işyerinize gelerek karşılıklı anlaşmamıza göre nakliyesini tarafınızdan yada bizim araçlarımızla gerçekleştirilerek maddi kaynağa dönüştürmenize imkan sağlıyoruz.

Kollektör Hurdası Sökülmüş elektrikli Motor, bulaşık makinası, camaşır makinesi motorlarndan, elektrikli süpürgelerde ve araç marş dinamasu şarj dinamosundan çıkan arıza sonucu hurdaya ayrılmış kollektorlerinizi değerlendiriyoruz. Kollektör hurdası fiyatlarını öğrenmek için lütfen arayınız.

ŞALTER HURDASI FİYATLARI Hurda Şalterlerinizi değerlendirmek, geri dönüşümünü sağlamak için alım satım yapan firmalar arıyorsanız hemen fiyat bilgisi alabilir, hurdanızın satımını gerçekleştirebilirsiniz.

KONTEYNER HURDASI Hurda Konteyner Bekçi Kulübesi, odalı konteynerler, tek oda konteyner ofis tipi konteyner taşımacılık ve alım satım hizmetleri,konteyner hurdası fiyatları.

KAZAN HURDASI KESİMİ Doğalgaz sistemlerinin popüler hale gelmesi ile birlikte büyük oranda kullanım ömürleri tamamlanan kalorifer kazanlarının kesimi, sökümü için profesyonel çözümler sunuyoruz. Kazan dairesi hurdalarınızı binanıza çevreye zarar vermeden içindeki tehlikeli yanıcı maddeyi boşalttırdıktan sonra sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

KURŞUN HURDASI ALIMI

Cami, hamam, minare söküm kırkambar kurşunlarınızı satmak için hemen arayabilir, imalat artığı, levha yada söküm kurşunlarınızı anında paraya çevirebilirsiniz.

ŞANTİYE HURDASI ALIMI

Şantiye ve bina fabrika yıkım hurdalarınızı ve insaat demirlerinizi satın alıyoruz ve onları tekrar kullanılabilmesi için önemli demir çelik fabrikalarına intikalini sağlayarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

SÖKÜLECEK HURDASI

Sökülmesi gereken elektrik motoru hurdaları, sarı musluk hurdaları, vana, su saati gibi sökülerek ayrıştırılması gereken şeyler hurdası tecrubeli söküm ekibimizce sökülerek hurda motorları dönüşüme hazır hale getirmektedir. Hurda söküm fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

EKOVAT HURDACISI Buzdolabı motoru ekovat hurda alım satımı yapmaktayız ekovat hurdalarınızı klıma ekovatı sogutma gurubu ekovat bakırlı petek hurdalarınızı,kilo hesabı ekovatlarınız büyüklü küçüklü adet hesabı nakit ödeme sunarak adresten alıyoruz,Hurda Fiyatları

HURDA FİYATLARI Metal hurdalarınıza hurda fiyatı almak veya metal hurdalarınız kilo hesabı satmak,hurdanızı paraya çevirmek istiyorsanız şimdi firmamızı arayıp fiyat alabilirsiniz, İşimizi bilinçli ve tecrübemizi kullanarak yapıyor,müsteri hassasiyetine onem vermekteyiz. Bilgisayar Hurdası

Bina Yıkım hurdası
Fabrika Yıkım hurdası : Özellikle çelik konstrüksiyon, çelik çatı, çatı paneli ve sandviç panel ihtiva eden çatılarınızı tekrar kullanımına imkan verecek şekilde sökerek, değerinden bir şey kaybetmemesini sağlıyor, çelik çatılarınızı nakite dönüştürmenizi kolaylaştırıyoruz. Fiyatlarını öğrenmek için yeşil butona tıklayarak telefonumuzu çevirebilirsiniz.
Fabrika Söküm İşleri hurdası

Bronz hurdası

nikel hurdası

KOCAELİ (İZMİT)’de Alım Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri ;

hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, inşaat iskelesi, demir talaşı, alüminyum talaş, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, çelik boru, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima hurdası, buzdolabı motoru, kalorifer kazanı, kalorifer borusu, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, hurda pimapen, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, kamyon dorsesi, klima santralleri, pet şişirme makinesi, taşyünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, matkap, sanayi makinaları, hurdanisat.com, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, radyatör (araba), paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Hurda soğuk hava deposu, soğuk hava panelleri, enjeksiyon makinası, balyalama presi, sanayi tipi yük rafları, plastik makina rulmanları, baskı rulmanları, granul çekme rulmanları, şanzıman rulmanları, baklava sac, baklavalı sac, kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, radyatör, radyatör sökümü, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp, hurda pano ve trafo hurdalarının alımını yapmaktayız.

Hurda Trafo Alımı

Gerçek adı transformatör olan ama halk arasında trafo denilmektedir. Devredeki elektrik akımını düşüren ya da yükselten devre elemanlarına trafo denilmektedir. Elektrik akımı fazla geldiğinde ise yanar ve hurda trafo haline gelir. Şehir elektriği ana şebekelerden ayarlanmış bir şekilde evlere ya da iş yerlerine gönderilmektedir. Trafolar enerji kayıplarını en aza indirmek ve verim sağlanan bir enerji için çok büyük önem taşımaktadır. Kullanım sıklığına bağlı olarak bir süre sonra trafonun ömrü biter ve verimli bir akım oluşturamaz. Yani akımı istenilen şekilde yükseltip alçaltamaz. Yaşanan bu durum inşaların kullandıkları eşyalar için voltajın yetmemesine ya da aşırı voltaj yüzünden yanması hatta daha kötüsü patlamasına neden olmaktadır. Hurda trafo fiyatları için lütfen telefon numaralarımızı kullanınız.

Kullanım ömrü tamamlanmış, yenilenmesi gereken hurda trafolarınızı konumunuzdan nakliyesini sağlayarak onları kullanılabilir kazanca dönüştürmenize yardımcı olmaktayız. Trafo hurdalarını satmak hem sizlerin hem de dünyanın daha yaşanabilir duruma gelmesi için katkı sağlanmaktadır. Öte yandan trafolar geri dönüşüm hattının önemli birer parçasıdır. hurdanisat.com u tercih edin. Geri dönüştürülen trafolar tekrar kullanılabilir hale getirilir böylece devredeki görevini yerine getirebilmektedir. Trafonuzu firmamıza satmak için bizimle iletişime geçtiğiniz uzman ekibimiz yerinize gelerek trafolarınızı alır ve size nakit ödeme yaparak para kazanmanıza yardımcı olur. Öte yandan hurda haline gelmiş bir trafoyu satarak aynı zamanda doğanın korunmasına ve ülke ekonomisine de katkıda bulunulmaktadır. Sizde doğanın korunmasına katkı sağlamak ve bütçenize ek bir destek sağlamak istiyorsanız yapmanız gerek tek şey bizimle iletişime geçerek elinizde ki hurda haline gelen trafolarını bize satmak.

Regülatör Hurdası

KW gücüne ve ağırlığına göre zarar görmüş eski hurda regülatörlerinizi satın alıyoruz. Regülatör hurdası fiyatlarını öğrenmek için fotoğraf çekerek whatsapp aracılığı ile gönderin. Size değerini bildirerek satın alalım.

Yüksek tondaki hurdaların güncel hurda fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Gebze, Ümraniye, Tuzla, Pendik, Çerkezköy ve Çorlu bölgeleri de ilginizi çekebilir.

Hurdacı ve Geri Dönüşüm Üzerine

HURDA ve HURDACILIK

HURDA, kelKocaeli (İzmit)inin sözlük anlamı; parçalanmıs, kırıntı duruma gelmiş, ise yaramayacak şekilde bozulup hasar görmüş, eskimiş eşya veya metal parçası demektir.
HURDACI, ise hurda alıp satan ticareti ile ugrasan kimselere denir.
Halkımızın yeterince tanımadığı hurdacılık , ülkemizde uzun sure mazısı olmayan yaklasık 40-50 yılı olan genç bir sektörü işaret eder. 1950’lerden sonra hurda metalleri hammadde olarak kullanan demir eritme ocakları ve demir çelik fabrikalarının açılmaya başlamasıyla hurdacılık canlanmış ve hareketlenmiş, ve açılan fabrika sayısına paralel dogrultuda hurda deposu işyerleri sayısı da artmaya başlamıştır.Günümüzde cok sayıda irili ufaklı hurdacı ve hurda depoları açılmıstır.
Önceleri sadece evlerdenesınırlı sayıdaki işyerlerinden toplanan hurda eşya ve atıklarin hiçbir işleme sokulmadan, araçlarla fabrikalara götürülmesinden ibaret olan hurdacılık, bugün bir sanayi sektörü haline gelmiştir. Artık sadece hurdayı toplamak ve sevketmek yeterli olmadıgından; bunları işleyen fabrikaların istekleri doğrultusunda taş,tahta, cam, kumaş parçası, naylon vb. gibi yabancı maddelerden arındırılıp temizlenmesi, oksijenle veya diger kesicilerle kesilerek küçültülmesi; özel olarak bunun için üretilmiş makinalarda preslenip paketlenmesi (kağıt ise balyalanması); yüklemeyi ve boşlatmayı kolay ve ivedi yaparak zamandan kazanmak amacıyla ahtapot kepçeler ve mıknatıslar kullanılması gelişmiş sanayinin aktif olması; toplamayı ve sevkiyatı hızlandırmak için de, tıpkı Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinde oldugu gibi kamyon saselerine kolayca monte edilip çıkarılabilen portatif konteyner sisteminin kullanılması artık bir zorunluk haline gelmiştir.Bu sekilde hurdacılık binlerce kişiye istihdam saglamıştır.
Bugünkü hurdacılık ise, sadece bir toplayıcılıktan ibaret olmadıgı, toplanan hurda atıkların sanayileşimine kadar gecen süredir. Geri dönüşüm konusunda ilk adımdır.

Benzer Yazılar