Aksaray Hurdacı

İstanbul Aksaray‘da hurda alımı hizmetimiz başladı. Hurdacı‘ya ihtiyaç duyduğunuz anda alttaki yeşil tuşu kullanarak yada belirtilen telefon numaramızı çevirerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Aksaray’da alım yaptığımız bazı hurda çeşitlerimiz

Hurda demir, bakır, sarı, kablo, alüminyum, paslanmaz, krom, kağıt, karton, koli, kitap, dergi, katalog, kalorifer kazanları, asansör hurdası, asansör motoru, kabini, yangın merdivenleri, pvc, pimapen, çelik konstrüksiyon hurdaları gibi çeşitlerin satın alımını, gerekliyse işçilik, kesim işlemlerini yapıyoruz. Burada sayamadığımız diğer hurda çeşitleri için de iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

Aksaray ve civarında nerelerden alım yapıyoruz?

Cerrahpaşa, Davutpaşa, Beyazıt, Laleli, Yenikapı, Çemberlitaş, Sultanahmet ve çevre bölgelerinde hurdacı servis veriyoruz.

Hurdayı Almamız İçin Olması Gereken Minimum Hurda Miktarları :

Kağıt, Karton, Katalog, Dergi, Kitap, Gazete : 750 kg

Demir Hurdası : 700 kg

Pleksi Hurdası : 300 kg

Alüminyum : 300 kg

Soyma Bakır Hurdası : 100 kg

Kablo : 400 kg

İstediğiniz zaman hurdacı bulmak zordur. Geçmişte birlikte çalıştığınız, güvendiğinz hurdacılar yoksa her iki tarafın memnun olacağı bir alışveriş yapma imkanınız da zorlaşır. Gaziosmanpaşa Küçükköy‘de hurdacı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul’un özellikle avrupa yakasında hareket halinde olan hurdacı arkadaşlara talebinizi ileterek kısa sürede adresinizden hurda alımını gereçekleştiriyoruz. Satın aldığmız hurdalarınıza karşılık günlük LME verilerine göre oluşan hurda fiyatlarına göre ücretinizi peşin olarak ödüyoruz.

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

Hurda Fiyatlarını takip etmeniz için www.hurdafiyatlarim.com u tavsiye ederiz.

Hizmet verdiğimiz Önemli İlçe ve Bölgeler

BeylikdüzüEsenyurtİkitelliSilivriÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköyGüngörenKüçükçekmeceYenibosnaMaslakGüneşliGürpınarYakupluSultangaziSelimpaşaKavaklıSarayÇatalcaHadımköyArnavutköy ve Kıraç

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız :

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

 

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Aksaray Hurdacı

Benzer Yazılar