Alüminyum Hurda

Alüminyum hurda en çok kullanılan metal hurda çeşitlerinin başında yer almaktadır. Fiyatları açısından değerlendirdiğimizde en değerli hurda çeşitlerinden biridir. Bu nedenle geri dönüşüm oranı plastik, kağıt gibi metal çeşitlerle karşılaştırıldığında oldukça yüksektir. Çünkü ton fiyatı 3 bin liraya kadar ulaşabilmektedir. Alüminyum profil, imalar tığı alüminyum talaşı, araiş alüminyum, imalat artığı, ofset matbaa kalıbı, alkoband soyması, sert alüminyum çeşitleri, küpeşte imalat artığı, bankamatik, atm hurdaları,

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Firmamız yıllardır hurdacılık konusunda çalışmaktadır ve geri dönüşüm sektöründe kullanılan hurdalar arasında en çok tercih edilen alüminyum hurdaları da değerinde almaktadır. Yılların deneyimi ve güveniyle hizmet veren ekibimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

Her bölge için hizmet veren ekibimizi inşaat hafriyatları için de tercih edebilirsiniz ve her istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Alan Firmalar Fabrikalar
Hurda Alüminyum Alan Firmalar Fabrikalar

Geri Dönüşümü Destekleyin

Geri dönüşüm sürecini destekleyen firmamız birçok farklı fiyat seçenekleri ile değerlendireceğiniz hurdalarınızı almaktadır.

Hurdalarınızı değerinde alan ekibimize destek veren geri dönüşüm ile yeniden kullanılabilen bu ürünleri çöpe atmak yerine bize verirseniz, siz de geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmuş olursunuz. Hurda alan firmalar arasında önemli bir yer edinmiş olan ekibimiz, her bölgede hizmet vermektedir.

Ayrıca plastik, karton, kablo ve elektronik parçalar gibi ürünler de oldukça kullanılan hurda ürünleri arasındadır.

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri arasında birçok farklı ürün alımı yapan ekibimiz, plastik, metal, demir, karton ve elektronik parçalar konusunda bir çok hurdanın alımını yapmaktadır.

Siz de geri dönüşüm sürecine ufak bir katkıda bulunmak istiyorsanız hurda parçalarınızı değerinde alacak olan ekibimize başvurabilirsiniz. İstanbul hurdacı arayışınızda ilk durağınız olacak olan ekibimiz, özel araçları vasıtasıyla her tondaki hurda ürünlerinizi almaktadır. Sanayi parçalarının artıkları ya da diğer hurda çeşitleri konusunda destek alabileceğiniz ekibimiz tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

Geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmak istiyorsanız, siz de hurda değeri taşıyan ürünleri bize verebilirsiniz. Hem doğaya hem de bütçenize ufak bir katkı yapmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Alüminyum Hurda Alımı yaptığımız İstanbul’daki bazı ilçeler aşağıda listelenmektedir;

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, Yenibosna, Küçükçekmece, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Hadımköy, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Gaziosmanpaşa, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Arayın kolayca paraya dönüştürelim.

Benzer Yazılar

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir