Asansör hurdası, belirlenen  fazla katlara hızlı bir şekilde ulaşmamıza yaran ve elektrikle çalışıp çelik halatla çekilen  bir araçtır.Kullanım amaçları göre  farklı olan asansör çeşitlerin  tümü otomatik olarak çalışmaktadır.Asansörün insanın hayatına zamanla ekonominin gelişmesi ve bu saya de insan standartın yükselmesinden dolayı şehirlerde asansör vazgeçilmez bir araç olmuştur.Asansör çok katlı binalarda yapılması sayesinde insanlar işlerini rahat yapabilmekte ve insanoğlunun eşyalarının taşınması, zamandan tasarruf ettirmesi  vs. gibi işlerde insanları mutlu etmektedir.Ancak asansörün çok sıklıkla kullanılması asansörün ömrünü bitiriyor.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Asansör Hurdası Satın Alan Firmalar

Asansörün ömrünün  bitmesinden dolayı asansör yenilenmek zorunda kalınıyor.Bu yüzden kullanılamayacak hale gelmiş asansör ve asansör malzemelerini, asansör demirlerini, asansör motoru asansör kabini  vs.  gibi hurdaları değerlendirmek isterseniz fiyatlar konusunda bize ulaşarak kazanç sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da hurdacı olarak hizmet verdiğimiz önemli ilçeler şunlardır:

Beylikdüzü Esenyurt  Maslak  İkitelli HurdacıHalkalı YenibosnaArnavutköy Hurdacı Hurdacı   Hadımköy  Avcılar  Başakşehir  Kıraç  BayrampaşaBeşiktaş  Büyükçekmece  Esenler  Sarıyer Güneşli  Küçükçekmece  Altınşehir  Gürpınar  Sefaköy 

Asansör Hurdası

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Yazılar