Karton Alan Firmalar (Atık karton, Kullanılmış Karton)

Online alışverişlerin popüler olması nedeniyle ihtiyaç konusunda artış gösteren karton kutular, her türlü alışverişte kullanıldığı için, hurda olarak da çok fazla bulunabilmektedir.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Karton Alımı

Karton alan firmalar, atık karton ya da kullanılmış kartonları kilo ile alarak, karşılığında para vermektedir. Hurda firmalarını çağıracaksanız mutlaka yüklü miktarda kartonların olmasına özen göstermelisiniz. Birkaç kiloluk karton artığınız varsa bunlar için para alabilirsiniz. Kartonlar da geri dönüşüm sürecine dahil olan hurdalardan biridir ve bu sayede bir çok kişi karton ve kağıt atıklarını çöpe atmak yerine değerlendirmektedir.

hurdaci-iletisim

Karton artıkları için hurda olarak satış yapabileceğiniz hurda firmaları arasında deneyimli olan firmamızdan değerinde tüm tüm hurdalarınızı satma talebinde bulabilirsiniz.

İstanbul Hurdacıları

İstanbul hurdacılar arasında istediğiniz ilçede hizmet veren ve kısa sürede hurdalarını değerinde alan bir çok hurdacı ile dolu bir şehirdir.

Ancak atık kullanılmış kağıt alanlar, firmamız gibi merkezlere gelerek hurdaları satmaktadır. Bu yüzden değerinde satışlar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Hurdalarınız ne çeşit olursa olsun satabileceğiniz firmamızda plastik, karton, demir, çelik, alüminyum ve kağıt hurdalarınızı değerinde satmanız mümkündür.

Hurda konusunda tüm çeşitler için hizmet veren ve geri dönüşüm sürecinde aktif olarak yer alan hurdacılık sektörünün öncülerinden olan firmamıza her türlü sorununuz için danışabilirsiniz.

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri bir çok farklı maddeden yapılan hurdaların alınmasına imkan tanıyacak ölçüde fazladır.

Çok fazla kullanılan oto hurdalarında birçok farklı bölümde hurdaları değerlendirmek mümkündür. Akü, motor ve araç parçalarının hurdaları çok fazla kullanılır. Ayrıca elektronik ürünler ve bilgisayar parçaları da hurda olarak kullanılabilmekte ve kilo ile değerlenmektedir.

Karton alan yerler arayışlarınızda geri dönüşüm için en çok kullanılan parçalardan en değersiz gördüğünüz hurdalara kadar en çok çeşitte hizmet veren kurumumuz, tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

Her ilçede hurda karton alımı alanında hizmet veren firmamız sayesinde siz de hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Atık Kullanılmış Kağıt
Atık Kullanılmış Kağıt

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, Yenibosna, Küçükçekmece, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Hadımköy, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Gaziosmanpaşa, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde hurda karton alımı yapıyoruz. Arayın kolayca paraya dönüştürelim.

Benzer Yazılar

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir