Kağıt Geri Dönüşüm Firması

Eğer İstanbul ve çevre illerde bulunuyor, firmanızın, imalathanenizin, fabrikanızın ihtiyacı olmayan kullanılmış atık kağıt, karton, koli gibi hurdalarınızı yerinizden alacak bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi hemen telefonumuzdan arayın şirketinizi adresinizde ziyaret edelim. Atıl durumda olan hurdalarınızı paraya çevirin.

hurdaci-iletisim

İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamak oldukça zordur. Pahalı olan hayat şartları, İstanbul’a göç eden düşük gelir grubuna sahip olan kişiler için kağıt toplayıcılığı işi popüler hale gelmiştir. Sermaye gerektirmemesi genelde emeğe dayalı olması, başlangıç işi için ideal bir umut kapısı haline gelmiştir.

Kağıt toplama, kağıt ve kartonların, kağıt geri dönüşüm firması ya da hurdacılara verilmesi ile günlük gelir elde edilmesidir. Birçok insan geçimini bu yolla sağladığı için, eğer çöp niteliğinde atacağınız karton ve koliler varsa, bunları çöpün kenarına koyarak bu inşalara yardımcı olabilirsiniz.

Geri dönüşüme katkıda bulunan bu hizmetler sayesinde değerlendirebileceğiniz birçok hurdadan para kazanabilirsiniz.

İstanbul Hurda Firmaları

Birçok kişi İstanbul hurdacı hizmeti için yoldan geçen hurdacıları bekler. Oysa artık sokakta gezen hurdacılar pek karşımıza çıkmamaktadır.

Bu yüzden internet üzerinden bulabileceğiniz birçok hurda firması ile plastik, demir, metal ya da karton hurdaları değerlendirebilirsiniz. Her ilçe için servis veren hurda firmaları hurdanın çeşidine göre değişiklik gösteren fiyat seçenekleri ile fiyatlandırılmaktadır. Hurdalarınızı değerince satabileceğiniz bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Her çeşit hurdanın değerlendirileceği bir hurdacı olan firmamız, yıllardır güvenle hizmet vermektedir. Kullanılmış, atık karton, koli ve benzeri hurdalarınızı kolayca paraya çeviriyoruz.

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitlerine göre değişiklik gösteren fiyatlar, kilo üzerinden hesaplanmaktadır. Hassas tartılar ile hurdalarınızı tartan hurda alan yerler, en uygun fiyatlarla ürünlerinizi alır.

İnşaatlarda ve yıkım yapılacak binalarda da hizmet veren hurdacılar, metal, demir, plastik, kağıt, karton, alüminyum gibi bir çok farklı hurda çeşidi için alım sağlamaktadır. Hurdaların piyasa değerindeki ortalamaları üzerinden hesaplanan fiyatlar ve büyük miktardaki hurdalarınız için yapılan büyük araçlar ile hizmet veren ekibimiz her koşulda hurdalarınızın alımını sağlamaktadır.

Hurda fiyatları konusunda anlaşıldığı sürece inşaat yıkım işleri de yapabilen ekibimiz, İstanbul kentinin her ilçesinde hizmet vermektedir.

Atık kullanılmış kağıt alıp, geri dönüşüme kazandırdığımız hizmet bölgelerimiz :

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Ataşehir, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Hadımköy, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Benzer Yazılar

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir