Beyazıt Hurdacı

İstanbul’un hareketli semtlerimizden Beyazıt‘da hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Metal ve kağıt ağırlıkta olmak üzere plastik olarak pvc, moblen, abs alımı yapmaktayız. Hurda metal olarak demir, bakır, alüminyum, soyulmuş bakır, sarı, sarı bakır, paslanmaz krom gibi madenleri satın alımını yapıyoruz. Kağıt kategorimizde karton alımı ilk sırada yer alıyor. Hurda kitap, beyaz kağıt, A4, Katalog, Dergi, Broşür hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

Bu tür madenleri geri dönüşüme kazandıracak firmalar arıyor ve hurdanızı satmak istiyorsanız mutlaka hurdanisat.com ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. İstanbul’un farklı noktalarında bulunan operasyon noktalarımız ile sizlere daha yakın olmaya çalışıyoruz.

Minimum satın aldığımız hurda miktarları (En az aşağıdaki miktarllar kadar olmalılar) : 

Kağıt, Karton, Katalog, Dergi, Kitap, Gazete : 750 kg

Demir Hurdası : 500 kg

Alüminyum : 300 kg

Soyma Bakır Hurdası : 100 kg

Kablo : 400 kg

Hurda Alımı Yaptığımız Beyazıt Semtleri ; Hurdacı Çağırın

Ahırkapı, Altımermer, Ayakapı, Bahçekapı, Belgradkapı, Büyüklanga, Cağaloğlu, Çapa, Çarşıkapı, Çatladıkapı, Çarşamba, Çemberlitaş, Çukurbostan, Draman, Edirnekapı, Eğrikapı, Eminönü, Fener, Fındıkzade, Gedikpaşa, Haseki, Horhor, İmrahor, Kadırga, Kıztaşı, Küçükmustafapaşa, Küçükpazar, Kumkapı, Küçüklanga, Laleli, Mahmutpaşa, Narlıkapı, Nuruosmaniye, Pazartekke, Samatya, Saraçhane, Sarayburnu, Sirkeci, Sofular, Sulukule, Şehzadebaşı, Taşkasap, Unkapanı, Vefa, Vezneciler, Yenikapı, Yusufpaşa’da hurdacı olarak hizmet veriyor, hurda alımı yapıyoruz.

İstediğiniz zaman hurdacı bulmak zordur. Geçmişte birlikte çalıştığınız, güvendiğinz hurdacılar yoksa her iki tarafın memnun olacağı bir alışveriş yapma imkanınız da zorlaşır. Beyazıt’ta hurdacı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul’un özellikle avrupa yakasında hareket halinde olan hurdacı arkadaşlara talebinizi ileterek kısa sürede adresinizden hurda alımını gereçekleştiriyoruz. Satın aldığmız hurdalarınıza karşılık günlük LME verilerine göre oluşan hurda fiyatlarına göre ücretinizi peşin olarak ödüyoruz.

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

Hurda Fiyatlarını takip etmeniz için www.hurdafiyatlarim.com u tavsiye ederiz.

Hizmet verdiğimiz Önemli İlçe ve Bölgeler

BeylikdüzüEsenyurtİkitelliSilivriÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköyGüngörenKüçükçekmeceYenibosnaMaslakGüneşliGürpınarYakupluSultangaziSelimpaşaKavaklıSarayÇatalcaHadımköyArnavutköy ve Kıraç

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız :

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

 

Benzer Yazılar