İstanbul’un hareketli semtlerimizden Beyazıt’da hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Metal ve kağıt ağırlıkta olmak üzere plastik olarak pvc, moblen, abs alımı yapmaktayız. Hurda metal olarak demir, bakır, alüminyum, soyulmuş bakır, sarı, sarı bakır, paslanmaz krom gibi madenleri satın alımını yapıyoruz. Kağıt kategorimizde karton alımı ilk sırada yer alıyor. Hurda kitap, beyaz kağıt, A4, Katalog, Dergi, Broşür hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Bu tür madenleri geri dönüşüme kazandıracak firmalar arıyor ve hurdanızı satmak istiyorsanız mutlaka hurdanisat.com ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. İstanbul’un farklı noktalarında bulunan operasyon noktalarımız ile sizlere daha yakın olmaya çalışıyoruz.

Minimum satın aldığımız hurda miktarları (En az aşağıdaki miktarllar kadar olmalılar) : 

Kağıt, Karton, Katalog, Dergi, Kitap, Gazete : 750 kg

Demir Hurdası : 500 kg

Alüminyum : 300 kg

Soyma Bakır Hurdası : 100 kg

Kablo : 400 kg

Hurda Alımı Yaptığımız Beyazıt Semtleri ; Hurdacı Çağırın

Ahırkapı, Altımermer, Ayakapı, Bahçekapı, Belgradkapı, Büyüklanga, Cağaloğlu, Çapa, Çarşıkapı, Çatladıkapı, Çarşamba, Çemberlitaş, Çukurbostan, Draman, Edirnekapı, Eğrikapı, Eminönü, Fener, Fındıkzade, Gedikpaşa, Haseki, Horhor, İmrahor, Kadırga, Kıztaşı, Küçükmustafapaşa, Küçükpazar, Kumkapı, Küçüklanga, Laleli, Mahmutpaşa, Narlıkapı, Nuruosmaniye, Pazartekke, Samatya, Saraçhane, Sarayburnu, Sirkeci, Sofular, Sulukule, Şehzadebaşı, Taşkasap, Unkapanı, Vefa, Vezneciler, Yenikapı, Yusufpaşa’da hurdacı olarak hizmet veriyor, hurda alımı yapıyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız :

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

 

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

 

Benzer Yazılar