İstanbul Beylikdüzü’ne bağlı Beykent’de hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Metal hurdalardan hurda demir, bakır, alüminyum, paslanmaz sac, boru, levha hurdası yanında pvc pimapen, sökülecek pimapen hurdası, akü, jeneratör, çatı malzemeleri alımı yapmaktayız. Beykent sanayi sitesi, oto sanayi sitesinden hurda alımımız vardır.

Bildiğiniz üzere geri dönüşüme en çok ihtiyaç duyulan maddelerimizden biri de kağıt. Bu alanda da hurda kağıt, karton, kitap, katalog, dergi, broşür alımı yapmaktayız.

Minimum alış miktarımız ortalama 500 kg dir. Bu miktarın alrındaki hurdalarınızı genellikle alamamaktayız. Sadece bakır ve paslanmaz hurdalar için 100 -200 kg ağırlığa kadar minimum alım yapabiliyoruz.

Ödemelerimiz peşin ve nakit olarak yapılmaktadır.

Beykent Hurda Beyaz Eşya Alımı

Beylikdüzü, Beykent, Gürpınar, Yakuplu, Esenyurt, Avcılar, Alkent 2000 Mimar Sinan, Mimaroba, Sinanoba bölgelerinde hurda bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın, televizyon, kurutma makinası gibi elektronik eşyalarınızı adresinizden almaktayız. Ancak bu eşyalar için giderlerimizi de dikkate alarak ücret ödeyemediğimizi belirtmek isteriz. Haftasonları pazar günü evlerde hurda beyaz eşya alımı yapılmaktadır. Beyaz eşya hurdası için ücret ödenmemektedir.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Beykent Hurdacı

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar;

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

 

Benzer Yazılar