Haramidere Hurdacı

Beylikdüzü ilçemize bağlı Haramidere’de hurdacı servisi veriyoruz. Haramidere’de bulunan Haramidere Sanayi Sitesi, Beysan Sanayi Sitesi bölgesinde hurdacılar için orayı burayı aramanıza gerek yok. Hemen arayın adresinize gelelim.

Bazı ziyaretçilerimizi yormamak, boşuna telefon görüşmelerinin önüne geçerek para ve zaman kaybının önüne geçmek için minimum hurda alım miktarları belirledik. Aşağıda belirtilen kiloların altında kalan çok az hurdalar için bizi aramanıza gerek olmadığını, hurdanızı alamayacağımızı şimdiden bildirmek isteriz.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

Minimum hurda alım miktarlarımız

Minimum alış miktarımız ortalama 500 kg dir. Bu miktarın alrındaki hurdalarınızı genellikle alamamaktayız. Sadece bakır ve paslanmaz hurdalar için 100 -200 kg ağırlığa kadar minimum alım yapabiliyoruz.

Metal hurdalardan hurda demir, bakır, alüminyum, kablo, paslanmaz sac, boru, levha hurdası yanında pvc pimapen, sökülecek pimapen hurdası, akü, jeneratör, çatı malzemeleri alımı yapmaktayız. Beysan Sanayi Sitesi, Haramidere Sanayi Sitelerinde hurdacılara ihtiyaç duyduğunuzda çekinmeden arayabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere geri dönüşüme en çok ihtiyaç duyulan maddelerimizden biri de kağıt. Bu alanda da hurda kağıt, karton, kitap, katalog, dergi, broşür alımı yapıyor onları geri dönüşüme kazandırıyoruz..

Ödemelerimiz peşin ve nakit olarak yapılmaktadır.

Hurda Beyaz Eşya Alımı

Beylikdüzü Haramidere bölgesinde hurda bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın, televizyon, kurutma makinası gibi elektronik eşyalarınızı adresinizden almaktayız. Ancak bu eşyalar için giderlerimizi de dikkate alarak ücret ödeyemediğimizi belirtmek isteriz. Haftasonları pazar günü evlerde hurda beyaz eşya alımı yapılmaktadır. Beyaz eşya hurdası için ücret ödenmemektedir.

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

Hurda Fiyatlarını takip etmeniz için www.hurdafiyatlarim.com u tavsiye ederiz.

Hizmet verdiğimiz Önemli İlçe ve Bölgeler

BeylikdüzüEsenyurtİkitelliSilivriÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköyGüngörenKüçükçekmeceYenibosnaMaslakGüneşliGürpınarYakupluSultangaziSelimpaşaKavaklıSarayÇatalcaHadımköyArnavutköy ve Kıraç

İlginizi Çekebilecek Yazılar;

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

Benzer Yazılar