Hurda bronzunuzu satmak için hemen 0533 256 9593 numaralı telefonumuzu arayabilir. Dilerseniz 2-3 fotoğraf ağırlık ve hurdanın bulunduğu konum ile birlikte fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda Bronz Heykeller

Bronz bakır ve çinko metallerinin alaşımlarından meydana gelmektedir. Bronz bakırdan daha sağlamdır. Tunç olarak da anılmaktadır. Kolay erir ve kalıplara rahat bir şekilde dökülür. Bu sebeple metal para, el aletleri gibi dayanıklı ürünlerde, sanayide ve makine yataklarının imalatında kullanılmaktadır. Hatta bazı bronzlar imalatında kullanılan alaşımlara bağlı olarak demirden daha dayanıklı yapılabilmektedir. Daha zor zarar gören bu maden silah sanayinde özellikle namlu kısımlarının imalatında tercih edilmektedirler.

Görevini tamamlamış, yıpranmış bronz hurdasını geri dönüşüme kazandırarak tekrar değerlendirilmelerini sağlayabiliriz. Ülke ekonomimize ve önemli sorunlarımızdan olan cari açık problemine destek olabiliriz.

Firmamız İstanbul hurda bronz alımı gerçekleştirmektedir. Bronz hurdalarına ilişkin geri dönüşüm, ayrıştırma işlemleri için satın alma ve ulaştırma hizmetleri sunmaktayız. Firmamız özellikle İstanbul’un Avrupa yakasında hurda bronz satın almaktadır. Anadolu yakasından da miktara bağlı olarak alım yapmaktayız.

Bronz Paralar

Hurda Bronz Fiyatları

Hurda bronzlar işletmelerde sık sık meydana gelen artıklardır. 2016 yılın bronz fiyatı 11.5 TL ile 15 TL arasında farklılıklar göstermiştir. Güncel bronz fiyat bilgilerini şimdilik genel hurda fiyatları sayfamızda listelenmektedir.

İstanbul hurda bronz fiyatları bronzun niteliğine ve ağırlığına göre farklılıklar göstermektedir. Bronzun tonu ne kadar fazlaysa daha yüksek fiyat teklifi alırsınız.

Hurda Bronz Fiyatlarını Etkileyen Etmenler Nelerdir?

Hurda bronz fiyatlarını belirleyen unsurların başında bronzun çeşidi önemli bir yere sahiptir. Hurdaların alınacağı yer, bronz hurda miktarı da hurda bronz fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında önemli bir yere sahiptir.

İthalat ve ihracat miktarı, döviz kuru ve İstanbul hurda bronz alan firmaların belirlemiş olduğu fiyatlar bronz hurda fiyatlarını belirleyen temel etmenlerdendir.

Hurda Bronzları En Yüksek Fiyattan Satma Yolları

Hurda bronzlarınızı en yüksek fiyatla satmak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız bronz hurdaların durumuna göre sizlere bir fiyat verecektir.  Ancak bilmeden ve araştırmadan herhangi bir firmaya hurda bronzları vermeniz zarar etmenize neden olabilir.

Bu sebeple İstanbul hurda bronz alan fabrikalar arasından kaliteli olanı seçmek çok önemlidir.

Hurda Bronz

Hurda bronzlar bakırın en önemli alaşımlarındandır. Kızıl renge sahip olan hurda bronzlar geri dönüşüm sürecinde sık sık kullanılan metaller arasında yer almaktadır.

Aldığımız diğer madeni hurda çeşitleri

Hurda Demir | Hurda Alüminyum | Hurda Sarı | Hurda Bakır | Hurda Kablo | Hurda Paslanmaz | Hurda Akü

Benzer Yazılar