Eminönü Hurdacı

İstanbul’un en eski yerleşim bölgelerini, ticarethanelerini, esnaf dükkanlarını içerisinde barındıran Eminönü ilçesinde hurdacı olarak hizmet veriyoruz.

Peki Ne Tür Hurdalar Alıyoruz?

Alım yaptığımız hurdaları ana kategorilere ayırmamız gerekirse metal hurdalar, kağıt hurdalar ve az da olsa plastik hurda alımı yapıyoruz. Aşağıda bir listesini paylaşacağız. Hurda kağıt, karton, gazete kağıdı, dergi, katalog, kitap alımı, hurda demir, bakır, kablo, alüminyum, sarı, akü, hurda makinalar, krom alımı yapıyoruz. Plastik hurdalardan pvc, pvc imalat artığı, hurda pimapen, pleksi ve 300 kg üzeri şeffaf naylon alımı yapmaktayız.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

 

Nerelere Hurdacı Geliyor?

Eminönü’nde Ahırkapı, Altımermer, Ayakapı, Bahçekapı, Belgradkapı, Büyüklanga, Cağaloğlu, Çapa, Çarşıkapı, Çatladıkapı, Çarşamba, Çemberlitaş, Çukurbostan, Draman, Edirnekapı, Eğrikapı, Eminönü, Fener, Fındıkzade, Gedikpaşa, Haseki, Horhor, İmrahor, Kadırga, Kıztaşı, Küçükmustafapaşa, Küçükpazar, Kumkapı, Küçüklanga, Laleli, Mahmutpaşa, Narlıkapı, Nuruosmaniye, Pazartekke, Samatya, Saraçhane, Sarayburnu, Sultanahmet, Süleymaniye, Sirkeci, Sofular, Sulukule, Şehzadebaşı, Taşkasap, Tahtakale, Mercan, Unkapanı, Vefa, Vezneciler, Yenikapı, Yusufpaşa semtlerinde anında ödeme yaparak hurdanızı satın alıyoruz. Hurdacı servis hizmeti verdiğimiz diğer önemli semtlerden biri de Karaköy.

Eminönü

İstediğiniz zaman hurdacı bulmak zordur. Geçmişte birlikte çalıştığınız, güvendiğinz hurdacılar yoksa her iki tarafın memnun olacağı bir alışveriş yapma imkanınız da zorlaşır. Eminönü hurdacı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul’un özellikle avrupa yakasında hareket halinde olan hurdacı arkadaşlara talebinizi ileterek kısa sürede adresinizden hurda alımını gereçekleştiriyoruz. Satın aldığmız hurdalarınıza karşılık günlük LME verilerine göre oluşan hurda fiyatlarına göre ücretinizi peşin olarak ödüyoruz.

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

Hurda Fiyatlarını takip etmeniz için www.hurdafiyatlarim.com u tavsiye ederiz.

Hizmet verdiğimiz Önemli İlçe ve Bölgeler

BeylikdüzüEsenyurtİkitelliSilivriÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköyGüngörenKüçükçekmeceYenibosnaMaslakGüneşliGürpınarYakupluSultangaziSelimpaşaKavaklıSarayÇatalcaHadımköyArnavutköy ve Kıraç

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız;

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

Benzer Yazılar