Fatih Hurdacı

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerini içinde barındıran Fatih’de Hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Fatih ilçesine bağlı Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale ve Vefa semtlerinde hurda alımı yapmaktayız.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

Peki Hangi Çeşit Hurdaları Alıyoruz?

Hurda metal çeşitleri olan hurda bakır, demir, alüminyum, kablo, sarı bakır, pirinç, krom, matbaa kalıbı, imalat artıkları, talaş alımları yapmaktayız.

Hurda Kağıt olarak da : hurda kağıt, karton, peçete imalat artığı, tuvalet kağıdı imalat artığı, A4 Kağıt, Kitap, katalog, broşür, dergi alımı yapmaktayız.

Ayrıca kalorifer kazanı kesimi alımı, matbaa kalıpları, medikal alet ve makina alımları da yapıyoruz.

Hurdanızı Almamız İçin Olması Gereken Minimum Miktar Nekadardır?

(Daha az hurda olduğunda maliyetlerimizi karşılamamaktadır. Bu Nedenle bize anlayış göstereceğinizi umuyoruz.)

Kağıt, Karton, Katalog, Dergi, Kitap, Gazete : 750 kg

Demir Hurdası : 700 kg

Alüminyum : 300 kg

Soyma Bakır Hurdası : 150 kg

Kablo : 500 kg

 

 

Satın aldığımız diğer hurda çeşitleri :
Paslanmaz
Makina
Motor
Kurşun
Nikel
Kalay
Gümüş
Lehim
Kağıt, Dergi, Kitap, Katalog
Pet Şişe
Naylon
Sarı
Pirinç
Pleksi
Plastik
Akü
Kablo
Krom
Bronz
Palet
Karton
Bina Yıkım
Fabrika Yıkım
Fabrika Söküm İşleri

İstediğiniz zaman hurdacı bulmak zordur. Geçmişte birlikte çalıştığınız, güvendiğinz hurdacılar yoksa her iki tarafın memnun olacağı bir alışveriş yapma imkanınız da zorlaşır. Fatih‘te hurdacı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul’un özellikle avrupa yakasında hareket halinde olan hurdacı arkadaşlara talebinizi ileterek kısa sürede adresinizden hurda alımını gereçekleştiriyoruz. Satın aldığmız hurdalarınıza karşılık günlük LME verilerine göre oluşan hurda fiyatlarına göre ücretinizi peşin olarak ödüyoruz.

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

Hizmet verdiğimiz Önemli İlçe ve Bölgeler

BeylikdüzüEsenyurtİkitelliSilivriÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköyGüngörenKüçükçekmeceYenibosnaMaslakGüneşliGürpınarYakupluSultangaziSelimpaşaKavaklıSarayÇatalcaHadımköyArnavutköy ve Kıraç

İlginizi Çekebilecek Yazılar;

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

Benzer Yazılar