Kocaeli‘nin sanayi merkezi diyebileceğimiz Gebze‘de hurda alımı yapıyoruz. Özellikle Organize Sanayi Bölgesi‘nde hurdacı ihtiyacınıza kısa zamanda çözümler sunuyor, hurdalarınızı iyi fiyatlarla satın alıyoruz.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

 

Hemen hemen her sektörden önemli firmaların fabrikalarını, üretim tesislerini barındıran Gebze ilçesinde Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi, TASYAD Organize Sanayi Bölgesi, Hasköy Sanayi Sitesi, Keresteciler Sanayi Sitesi, Gebze OSB, TOSB Otomotiv ve Yan Sanayi İhtisas OSB, Makine İhtisas OSB,  İMES Makine İhtisas OSB, Gebze Kimya İhtisas OSB, Gebze Plastikçiler OSB, Dilovası OSB, Arslanbey OSB, Gebze Güzeller OSB, Gebze Kömürcüler İhtisas OSB, Alikahya OSB, Asım Kibar OSB faaliyette olan OSB ler olup Küçük Sanayi Sitesi (KSS) olarak Gebze , İzmit , Köseköy , Gebze Hasköy , Yarımca , Darıca ve Gölcük (Başiskele) Küçük Sanayi Sitesi olmak üzere Kocaeli’nde 7 adet KSS bulunmaktadır. Gebze’de değerli madenlerden bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı ve krom gibiler hariç olmak üzere diğer hurdalar için 2 ton ve üzerindeki hurdaların alımını yapıyoruz. Örneğin demir, inşaat demiri, demir kaplı motor hurdaları, makina hurdaları, kitap, asansör hurdası, kalorifer kazanı hurdaları minimum 2 ton üzerinde olursa alım yapıyoruz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar;

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

Hurdanızı adresinizden alarak güncel hurda fiyatlarına göre hesaplayıp, paranızın nakit olarak ödemesini yapıyoruz.

soyma bakır, hurda sarı musluk, alüminyum profil, kablo, hurda sarı çeşitler, hurda akü, pimapen hurdası, pleksi, pvc plastik hurdası alımı yapıyor, tüm bu atıkları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Gebze Hurda Demir Alımı

Hurda demir, dkp, demir talaşı, demir boru, inşaat demiri, çubuk demir, teneke hurdası gibi metallerin satın almaktayız. Demir en ağır madenlerin başında geliyor. Üstelik korozyana karşı uzun yıllar mukavemet gösterebilen sağlam bir maden. Bu özellikleri onu yapı projelerinin vazgeçilmez yapı malzemeleri arasında yer almasını sağlıyor. Bundan dolayı oldukça fazla miktarda demire ihtiyaç duyuluyor. Hurda demirler parçalanıyor, fabrikalarda yüksek ısılarda eritilerek belli külçeler, profiller, çubuklar yada levhalar halinde imalat firmalarına satılıyor. İmalat firmaları tekrar eriterek üretim yaptığı ürünlerin kalıplarına dökerek yeni ürünlerin meydana getiriyorlar. Gördüğünüz üzere demir hurda sert olmasına karşın, dönüşümü oldukça kolay. Gebze ve çevre bölgelerinde bulunuyor ve hurda demir alan yer yada firma arıyorsanız, lütfen bizi arayın. Hurda demirlerinizi almak için gelelim.

Gebze Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum hurda çeşitlerinden imalat artığı olarak da tabir edilen araiş alüminyum, ofset matbaa kalıbı, alüminyum profil hurdası, talaş, sert alüminyum ve yumuşak alüminyum hurdası satın almaktayız.

Metal hurda çeşitlerinden olan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak için bizlerle irtibat kurmanız yeterli. En az 500 kg ve üzerindeki hurda alüminyumlarınız için lütfen bizden de hurda değerinizi öğrenin. Akabinde sizler de uygun gördüğünüzde adresinize gelip, kendi elemanlarımızla yükleme işlemlerini yapıp, kendi araçlarımızla nakliyesini gerçekleştirelim. Alüminyumun kullanım alanları o kadar geniş ki, gözümüze çok batmayan sıradan gelen birçok şey aslında alüminyumdan yapılıyor. Korkuluklar, küpeşteler, arabalar, mutfak eşyaları, dekoratif objeler, kapı kolları, kapılar ve sayamayacağımız birçok faydalı eşya. Alüminyum, bilimsel alanlarda AL olarak tabir edilir. 660 dereceye kadar dayanıklılığını koruyabilen gümüş parlaklığına yakın bir görünüme sahip olan alüminyum hafif ve sıcaklılığa dayanıklılığı nedeniyle en çok tercih edilen elemenler arasındadır. Maddi olarak da değerli bir madendir.

Yıllar geçtikçe kullanılamayan yıpranan alüminyum ürünleri çöp yerine geri dönüşüme kazandırmak hem ülke ekonomimize fayda sağlayacak hem de insan iş gücü, doğa hatta hava ve su kirliliğine engel olmuş olacaksınız.

Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır çeşitlerinden soyma bakır, antigron, kırkambar bakır, yanık bakır, hurda soyulmuş bakır, lama bakır, imalat artığı, bakır boru, antigron kırma granür, ttr kırma granür, klima borusu, bakır talaşı ve diğer hurdalarınızı satın alıyoruz. Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir. Gebze’de hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler. ‘Gebze’de çok yakın bir konumda olduğumuzdan kısa sürede adresinizi ziyaret edebiliriz.

Dilerseniz bakır ile ilgili birkaç önemli bilgi paylaşalım. Bakır’ın Atom numarası 29, yoğunluğu 8,95 tir. 1084 °C’ye kadar erimeden dayanabilir. Doğada serbest veya birleşik olarak bulunan, ısı ve elektriği iyi ileten, kolay dövülür ve işlenir olduğundan eski çağlardan beri türlü işlerde kullanılan, kızıl renkli elemente Bakır denir. (simgesi Cu)dur. Bakırın rengi kızıla yakın kahverengidir.

Bakır, yukarıda belirttiğimiz gibi, yüksek Elektrik iletkenliği ile elektrik ve elektronik sektöründe, ısı iletkenliği ile soğutma sistemlerinde, paslanmaz özelliğinden dolayı kaplama malzemesi olarak kullanılan bir maddedir. Bakırın kaynak işlerinde, metalürjide ve bronz üretiminde de önemli yeri vardır.

Bakır insanların eski çağlardan bu yana çeşitli amaçlarla kullandığı ve günümüzde de sanayiinin temel hammaddeleri arasında yer alan önemli metallerden biridir. Endüstride bakırın önemli rol oynamasının ve çeşitli alanlarda kullanılabilmesinin nedeni, çok değişik özelliklere sahip olmasıdır. Bakırın önemli özellikleri arasında hurdanisat.com yüksek elektrik ve ısı iletkenliği, aşınmaya karşı direnci, tel çekilebilme ve dövülebilme özelliği, paslanmaz özelliğine sahip oluşu sayılabilir. Ayrıca bakır alaşımlarının sanayide çok değişik uygulamaları vardı

Hurda Kablo Alımı

Antigron kablo, ttr kablo, yer altı kabloları, enerji kabloları, bakır kabloların satın alımını yapmaktayız.

Gebze’de hurda kablosu olan firmalar, bizler gibi hurda kablo alan firmalar, metal geri dönüşüm firmaları gibi yerler arayanlar heme telefon numaramızı çevirerek teklifimizi öğrenebilirler. Arayın gelelim, hurdalarınızı inceleyelim. Nakite çevirerek belki de sizin için bir çöp olan kablolarınızı kazanca çevirelim. Hurda kablo basit bir imalat süreci ile üretilemez. Bünyesinde ihtiva ettiği bakır, tel kabloların uygun kalınlıklarının ayarlanması, belki de hepsinin ayrı ayrı farklı renklerde plastik bir kılıf ile kaplanması, sonra hepsinin tekrar plastik bir boru içine yerleştirilmesi zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir. Oysa zaten kabloya dönüşmüş hurdalarınızı ekonomiye kazandırmak, hem ülke kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlarken, hurdanisat.com ülke olarak paramızın cebimizde kalmasını da sağlar. Benzer özellikler taşıyan bakır kablo hurdalar da ilgi alanımıza girmektedir. Özellikle metal hurdalar konusunda profesyoneliz. Hurda alanlar olabildiğince yüksek miktarda alım yapmak ister. Gebze bölgesinde Hurda Alan firmalar, yerler yada hurdacılar arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Gebze’de kullanılmış, atık, hurda kağıt, kitap ve kartonlarınızı geridönüşüme kazandırıyoruz. (Minimum 5 Ton)

Gebze’de kullanılmış atık kağıdınız mı var, geri dönüşüme kazandırmak için hurdacı mı arıyorsunuz.? İletişim bilgilerimizi kullanarak çekinmeden bizle irtibat kurun, kağıt, kitap, karton, katalog, dergi, broşür yada kolinizin tahmini kg ağırlığını söyleyin hemen gelelim, atık kağıdınızı yerinde inceleyelim. Hem doğaya hem ekonomiye destek olup, onları geri dönüşüme kazandıralım.

Hurda Sarı Alımı

En başta sayabileceğimiz hurda sarı musluk, vana, su saati, araiş sarı hurdası, sarı çubuk ucu parça, talaş, kırkambar sarı hurdası, radyatör ve zamak hurdası satın alıyoruz. Pirinç olarak da adlandırılan bakır madenine çinko karıştırılarak elde edilen sarı görünümlü metal madenlere toplumda sarı denilmektedir. Hurda sarılarınızı günlük değişen fiyatlara göre değerinde satın almaktayız.

Hurda Kitap Alımı

Kullanılmış, eskimiş hurda kitap, okul kitaplarınızı adresinizden alıyoruz. Bunun için elinizde bulunan hurda kitaplarınızın tahmini ağırlığını belirtmeniz ve whatsapp numaramıza konum bırakmanız yeterli.

Hurda Gazete Alımı

İnternet yaygınlaştıkça gazete okuyanların sayısı da düştü. Bu nedenle gazete kağıdı bulmak biraz zorlaşsa da. Elinizde eğer varsa ve biriktirme imkanınız bulunuyorsa biriktirin bizi arayın gelelim. Kullanılmış yada kullanılmamış her çeşit hurda gazetelerinizi adresinizden satın alalım.

Gebze Hurda Akü

Gebze ilçesi etrafında sulu ve kuru akü, araç aküleri, taksi, kamyon, tır aküleri, ups, server, bisiklet, tekerlekli sandalye aküleri değerinde satın alınmaktadır. En az 300 kg civarında alım yapılmaktadır.

Hurda Krom

310 ve 316 ardından 304, 202 ve 430 kalite krom boru, sac, talaş hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Öncelikle krom hurdanızın bir numunesini alarak hangi kalitede olduğunu anlıyoruz. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizler de uygun görürseniz hurdanızı yerinizden alıp, anında ödememizi gerçekleştiriyoruz.

Hurda Kurşun

Kurşun hurdalarınız, levha hurdalarınız ve özellikle cami tadilat ve yenilemelerinde çıkan levha kubbe kurşunları gün içerisinde oluşan güncel fiyatlardan hesaplanarak nakit olarak alımı yapılmaktadır. İstanbul içerisinde nakliye tarafımızdan karşılanmaktadır.

Hurda Makina

Her çeşit sanayi, imalat makinalarının hurda alımını yapmaktayız. Cnc makinası, enjeksiyon, torna, tekstil makinaları, örme makinaları hurdasını aldığımız makinalar arasında sayılabilir.

Gebze Hurda Paslanmaz Alımı

310 ve 316 ardından 304, 202 ve 430 kalite paslanmaz boru, sac, paslanmaz talaş hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Öncelikle paslanmaz çelik hurdanızın bir numunesini alarak hangi kalitede olduğunu anlıyoruz. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizler de uygun görürseniz hurdanızı yerinizden alıp, anında ödememizi gerçekleştiriyoruz.

En az %10,5 krom elementi içeren bir demir-karbon alaşımı olarak tarif edilir. Krom çeliği paslanmaya karşı korur. Paslanmaz çelik, ismini bu çeliklerin, diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır. Bu malzeme aynı zamanda, alaşım tipi ve kaliteleriyle detaylandırılmamış şekliyle, özellikle havacılık endüstrisinde korozyon dayanıklı çelik olarak da adlandırılır. Günümüzde, ürünün ömrü boyunca uygulandığı zorlu çevre şartlarında problemsiz bir şekilde çalışan birçok farklı ve kolayca ulaşılabilecek kalitelerde ve yüzey özelliklerinde paslanmaz çeliklere ulaşmak çok kolaydır. Normal günlük yaşamımızda dahi her an çatal-bıçaklardan saatlere kadar bu ürünlerin çok geniş bir şekilde kullanıldığını görürüz.

Hurda Petek Radyatör

Genelde tadilat olan evlerden, kentsel dönüşüme girecek evler, iş yerleri, dükkanlardan çıkacak olan hurda ısıtıcı petek radyatör ve kombileriniz değerinde adresinizden satın alınmaktadır.

Hurda Pleksi

Hurda şeffaf pleksi alımı yapıyoruz. Ton miktarına göre İstanbul yada çevre illerden alım yapmaktayız.

Gebze Hurda Akü

Gebze ilçesi etrafında sulu ve kuru akü, araç aküleri, taksi, kamyon, tır aküleri, ups, server, bisiklet, tekerlekli sandalye aküleri değerinde satın alınmaktadır. En az 300 kg civarında alım yapılmaktadır.

Pimapen Hurdası Alımı

Özellikle İstanbul’da kentsel dönüşüme giren ilçelerde yıkılacak evlerden çıkacak hurda pimapen, pvc hurdası kapı, pencere, masa, sandalye hurdalarının peşin olarak alımını yapmaktayız. Ayrıca bu hurdaların sökülmesi gerekiyorsa. Sökme hizmeti de tarafımızdan verilmektedir. Çelik kapılar, demir kapılarınızı da kolayca paraya dönüştürebilirsiniz.

Asansör Hurdası Alımı

Yenilenmesi gereken eski asansörlerinizin kabin, motor, çekme halatları dahil tüm asansör hurdalarınızı yerinizden peşin olarak satın alıyoruz.

Hurda PVC

Hurda şeffaf pvc, pleksi ve adı beraber anılan pvc kapı pencere, masa ve sandalyeler geri dönüşüm için değerlendirdiğimiz maddeler arasında. 1 ton üzerindeki bu çeşit hurdalarınızı adresinizde satın alıyoruz.

Hurda Kalorifer Kazanı

Kullanım ömrünü tamamlamış, kombi ve doğalgazın çıkmasıyla popülerliliğini yitirmiş hurda kalorifer kazanların yerlerinden sökümü, kesmek suretiyle parçalanarak taşınabilir hurda haline getirme işlemlerini yaparak. Nakit alımını gerçekleştiriyoruz.

Gebze Şantiye Hurdası

Şantiyelerden çıkan inşaat demirleri, kolon bağlama demirleri diğer çubuk demir parçaların yerinde alımını gerçekleştiriyoruz. Yada yıkım sonucu ortaya çıkan hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Teneke İmalat Artığı

Teneke olarak değilde, teneke imalatı yapan firmalardan imalatta çıkan küçük parçacıklarını ihurda olarak satın alarak yeniden geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda Yangın Merdiveni – Demir Merdivenler

Eskiyen ve korozyona uğrayarak kullanılamayacak duruma gelen hurda yangın merdivenleri yada ihtiyaç fazlası demir merdivenler adresinizden alınarak nakliye giderleri tarafımızdan karşılanmak üzere paraya çevrilir. Böylelikle geri dönüşüm firmaları aracılığı ile yeniden kullanım hayatına döndürülürler.

Bilgisayar Hurdası Alımı

Gebze’den toptan bilgisayar hurdası alımı da yapıyoruz. Hurda anakart, ram, işlemci, kasa, güç kaynağı, faks, fotokopi makinaları, hastane hurdaları, otel hurdaları, endüstriyel mutfak, restoran lokanta paslanmazları, elektronik aletler, elektrikli alet hurdaları için mutlaka bizden de görüş olmalısınız.

Gebze Geri dönüşüm, hem ülkemiz hem de dünya doğal hayatının korunması açısından büyük önem taşıyor. Hurdacı, geri dönüşümün ilk ve orta basamaklarında görev alan kişi ve firmalar için kullanılan bir deyim. Bazı ürünlerin imal edilmesi hem çok zor, hem de çok maliyetli olabiliyor. Ülkemiz maden ve yeraltı zenginliklerini göz önüne aldığımızda, kağıt, demir, alüminyum ve petrol gibi kaynaklar açısından çok da zengin olmadığımız bir gerçek. Ülke dışından aldığımız her maden, ülke bütçemizde verdiğimiz bir deliktir aynı zamanda. Oysa kullanılmış madenleri geri dönüştürmek çok daha ucuz ve maliyetsizdir. Son yıllarda plastik geri dönüşüm oranı çok alt seviyelerde kalsa da geri dönüşüm sektörünün gelişim gösterdiği bir gerçek.

Hurda Alımı Yaptığımız Gebze İlçesi Mahalleleri

  1. Adem Yavuz Mahallesi
  2. Ahatlı Mahallesi
  3. Arapçeşme Mahallesi
  4. Balçık Mahallesi
  5. Barış Mahallesi
  6. Beylikbağı Mahallesi
  7. Cumaköy Mahallesi
  8. Cumhuriyet Mahallesi

Gebze’de Alım Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri 

İstanbul’da hizmet verdiğimiz bazı ilçeler

Beylikdüzü Esenyurt  Maslak  İkitelli, Halkalı , Yenibosna, Arnavutköy,   Hadımköy  Avcılar  Başakşehir  Kıraç  Bayrampaşa  Beşiktaş  Büyükçekmece  Esenler  Sarıyer  Güneşli  Küçükçekmece  Altınşehir  Gürpınar  Sefaköy  Güngören  Zeytinburnu  Ümraniye  Pendik  Tuzla

Benzer Yazılar