Aşağıdaki tabloda 12.06.2018  tarihli hurda alüminyum fiyatları verilmektedir. Ancak piyasada geçerli fiyatlar ortalama 0,50 – 1 TL daha düşüktür. Bunun nedeni verilen fiyatların hem Türkiye’nin hem de Dünyanın önemli demir çelik firmalarının verilerine dayanmasıdır. Bu firmalar tek alımda 100 -150 ton gibi yüksek tonajlı alım yaptıklarından daha küçük miktardaki hurda alüminyumlar orta ve daha küçük firmalar tarafından toplanmaktadır. Bunun yanı sıra hurdanın sökülecek olması, işçilik gerektirmesi, elinizdeki hurdanın ton miktarının az yada çok olması ve bulunduğu yer hurda alüminyumunuz için alacağınız fiyat teklifini direkt olarak etkilemektedir.

300 Kg Üzeri Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Gürpınar Hurdacı

Aldığınız fiyat tekliflerinin tablodaki fiyatlarla aynı olması yada daha üzerinde olması durumunda hurda alüminyumunuzun miktarından tartarak emin olmanızı öneririz. Yada fiyat isterken belirsizliğe mahal vermeyen net ifadelerle fiyat teklifi istemeniz faydalı olacaktır. Ton miktarı net olarak ifade edilerek fiyat teklifi istenirse içiniz daha rahat olacaktır. Aksi durumda çok daha ucuz fiyattan hurdanızı vermenizin ihtimal dahilinde olduğunu unutmayınız. Lütfen fiyatların güncellenme tarihlerine de dikkat edelim.

 

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayın : 0533 256 9593

HURDA ALÜMİNYUM FİYATLARI 12.06.2018 
ALÜMİNYUM ÇEŞİDİ FİYATI TL/KG
ARAİŞ ALÜMİNYUM HURDASI BEYAZ 6,3
ALÜMİNYUM İMALAT ARTIĞI 6,3
OFSET MATBAA KALIBI 6,4
HURDA ALÜMİNYUM PROFİL 5,95
TALAŞ ALÜMİNYUM 4,2
ALKOBAND SOYMA 4,2
SERT ALÜMİNYUM HURDA 4,7
ARABA JANTI HURDASI 6,6
HURDA YUMUŞAK ALÜMİNYUM 6,4
HURDA ALÜMİNYUM PİSTON 5,3
KUTU ALÜMİNYUM AMBALAJ 4
Hurda Demir Alan Fabrikalar

Uyarı : Fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Kullananlar tüm sorumluluğu üstlenmiş olurlar. Rakamlar resmi kurum ve kuruluşlardan teyid edilmeli, kendilerinden alınan rakamlar baz alınmalıdır. Fiyatlar hiç bir kurumu temsil etmeyen ortalama fiyatlardır. Oluşabilecek problemlerde tarafımız sorumlu tutulamaz. Hak idaa edilemez.

İstanbul hurda demir piyasasındaki en önemli firmalar İçdaş ve Çolakoğlu firmalarıdır.

Diğer Hurda Fiyatları kategorilerimiz ;

Tüm Hurda Fiyatları  |  Hurda Demir Fiyatları

Benzer Yazılar