Güneşli Hurda Alımı

Güneşli Hurdacı

İstanbul’un avrupa yakasında Bahçelievler’e bağlı olan ve önemli iş merkezlerimizden sayabileceğimiz Güneşli‘de hurdacı servisi sunuyoruz. Kullanılmayan atıl durumdaki hurdalarınızı anında paraya çeviriyoruz. Hurda satın alma işlemlerimizde nakliye giderleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

 

Hurdanisat.com ile Güneşli’deki Hurdacılar Çok Yakınınızda

Artık herşey parmaklarınızın ucunda, insanlar sürekli zamanla yarışıyorlar. Cidden normal hayatta lazım olduğunda Güneşli’de hurdacı bulmaya çalışmak zor olabilir. Hele bir fazla teklif almanız gerekliyse size hurdacılar gerekli demek. Bu daha da zor. Ancak hurdanisat.com bu problemi ortadan kaldırıyor. Sadece bir kaç dakika içinde hurdacı bulmuş olur hatta aşağıdaki prosedürleri takip ederseniz fiyat teklifi bile almış olabilirsiniz.

Whatsapp Elimiz Kulağımız Oldu

Siz teknolojinin nimetlerinden faydalanırken biz de boş durmuyoruz. : ) bir whatsapp numaramız bile var.  Genelde firmalara hizmet verdiğimizi yani toplu alımlar yaptığımızı şimdiden belirtmek isteriz. Şimdi sizlerden istediğimiz şu;

  • Hurdanızın yakından bir fotoğrafını, ayrıca miktarını kavramamız için makul uzaklıktan çekilmiş daha uzaktan bir fotoğrafını 0533 256 9593 numaralı numaramıza gönderin.
  • Bulunduğunuz yeri yani Güneşli’yi ve bilmiyorsanız hurdanızın tahmini miktarını belirtmeyi unutmayın. (Malesef 100-200 kg miktarlar gibi bizim için az olan miktarlar. Bu nedenle size uğrayamayacağımızı belirtmek isteriz. Bu durum elbette bakır, kablo, alüminyum gibi değerli madenler için geçerli değildir.)
  • Fotoğrafları eksperlerimiz inceledikten sonra size bir fiyat teklifi sunar.

Hangi Hurda Çeşitlerini Satın Alıyoruz ?

 

Hurda Alan Fabrikalar 2
Hurde Çeşitleri

1- Hurda demir

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası, Enjeksiyon kalıbı

2- Bakır

Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı

3- Alüminyum

Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Hurda Ofset Alüminyum Matbaa Kalıbı, Alüminyum Jant, Piston, Alüminyum Kutu (Kola Kutusu), Ayakkabı Kalıpları

4- Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), imalat artığı, hurda sarı çubuk, Araba Radyatörü, Gemi (yat, tekne) pervanesi

5- Hurda Kablo Alımı

Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)

6- Hurda Paslanmaz Çeşitleri

304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz (krom) kalite hurdaları

7- Hurda Akü Alımı

Sulu Akü, Kuru Akü, Jel Akü, Araç aküleri, akülü araba, tekerlekli sandalye aküleri, ups aküsü, forklift aküleri

8- Hurda Kurşun Alımı

Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı (Cami, hamam, kubbe, minare sökümü hurda kurşunlar )

9- Hurda Plastik Hammadde Çeşitleri

ABS, Antişok, Moblen, Pleksi, Naylon, Noryl (Cam elyaf ) Jelatin, Plastik Kablo Makarası, İplik Bobini, Plastik Sandalye – Masa, Şefaf PVC, Plastik Cam Hurdası, elektronik alet plastiği, ev aletleri plastiği, stat koltuğu, Asetat, Plastik Çöp Konteyneri, Şezlong, Çocuk Oyun Parkı Hurdası Plastik

10- Bina Yıkım Hurdası

Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası, kentsel dönüşüm hurdası alımı

11- Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı

Arşiv İmhası

12 – Hurda Kağıt (A4 Fotokopi Kağıdı, Kitap, Gazete ve Karton) Geri Dönüşüm
13- Çuval Hurdası Alımı

Hurda Çuval (Bigbag) Hurdası, Çuval İmalat Artığı, Kılıf Kenarı, Dış Torba (hammadde Torbası) Hurdası

PP Çuval Hurdası, Kirli Çuval Hurdası, Çember Hurdası, Tekstil Çuvalı, Yıkamalık – Kırmalık Çuval Hurdaları

14- Diğer Hurda Çeşitleri

Kalorifer Kazanı (Sökümü-Kesimi), Trafo ve Pano Alımı, Tamirhane Hurdası Oto Araba,  Kollektör Hurdası, Şalter, Konteyner, Ekovat, Bronz, Nikel, Regülatör, Kombi Hurdası

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

Satın alıyor ve hizmetlerini veriyoruz. Siz de şu sıralar nette hurda alan firmalar, fabrikalar araştırmakla meşgulseniz. Bize bi çaya bekleriz. Saygılarımızla : )

Güneşli Yakınlarında buralar var : Yenibosna, Küçükçekmece, Halkalı, İkitelli, Bayrampaşa

Benzer Yazılar