Güneşli Hurda Alımı

İstanbul’un avrupa yakasında Bahçelievler’e bağlı olan ve önemli iş merkezlerimizden sayabileceğimiz Güneşli’de hurdacı servisi sunuyoruz. Kullanılmayan atıl durumdaki hurdalarınızı anında paraya çeviriyoruz. Hurda satın alma işlemlerimizde nakliye giderleri tarafımızca karşılanmaktadır.

 

Hurdanisat.com ile Güneşli’deki Hurdacılar Çok Yakınınızda

Artık herşey parmaklarınızın ucunda, insanlar sürekli zamanla yarışıyorlar. Cidden normal hayatta lazım olduğunda Güneşli’de hurdacı bulmaya çalışmak zor olabilir. Hele bir fazla teklif almanız gerekliyse size hurdacılar gerekli demek. Bu daha da zor. Ancak hurdanisat.com bu problemi ortadan kaldırıyor. Sadece bir kaç dakika içinde hurdacı bulmuş olur hatta aşağıdaki prosedürleri takip ederseniz fiyat teklifi bile almış olabilirsiniz.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Güneşli Hurdacı

 

Whatsapp Elimiz Kulağımız Oldu

Siz teknolojinin nimetlerinden faydalanırken biz de boş durmuyoruz. : ) bir whatsapp numaramız bile var.  Genelde firmalara hizmet verdiğimizi yani toplu alımlar yaptığımızı şimdiden belirtmek isteriz. Şimdi sizlerden istediğimiz şu;

 • Hurdanızın yakından bir fotoğrafını, ayrıca miktarını kavramamız için makul uzaklıktan çekilmiş daha uzaktan bir fotoğrafını 0533 256 9593 numaralı numaramıza gönderin.
 • Bulunduğunuz yeri yani Güneşli’yi ve bilmiyorsanız hurdanızın tahmini miktarını belirtmeyi unutmayın. (Malesef 100-200 kg miktarlar gibi bizim için az olan miktarlar. Bu nedenle size uğrayamayacağımızı belirtmek isteriz. Bu durum elbette bakır, kablo, alüminyum gibi değerli madenler için geçerli değildir.)
 • Fotoğrafları eksperlerimiz inceledikten sonra size bir fiyat teklifi sunar.

Hangi Hurda Çeşitlerini Satın Alıyoruz ?

 

Hurda Alan Fabrikalar 2
 1. Demir
 2. Bakır
 3. Kablo
 4. Paslanmaz
 5. Makina
 6. Alüminyum
 7. Motor
 8. DKP
 9. Kurşun
 10. Nikel
 11. Kalay
 12. Gümüş
 13. Lehim
 14. Kağıt
 15. Pet Şişe
 16. Naylon
 17. Sarı
 18. Pirinç
 19. Pleksi
 20. Plastik
 21. Akü
 22. Kablo
 23. Krom
 24. Bronz
 25. Sökülecek Hurda
 26. Palet
 27. Karton
 28. Kağıt
 29. Bina Yıkım 
 30. Fabrika Yıkım
 31. Fabrika Söküm İşleri

Satın alıyor ve hizmetlerini veriyoruz. Siz de şu sıralar nette hurda alan firmalar, fabrikalar araştırmakla meşgulseniz. Bize bi çaya bekleriz. Saygılarımızla : )

Güneşli Yakınlarında buralar var : Yenibosna, Küçükçekmece, Halkalı, İkitelli, Bayrampaşa

Benzer Yazılar