Güngören’de hurdacı lazımsa bir telefon etmeniz yeterli. Güngören’e bağlı Merter, Tozkoparan, Sanayi, Akıncılar ve Güngören merkez bölgerinde hurda alımı yapmaktayız. Hurda demir, bakır, alüminyum, matbaa kalıbı, kablo, talaş, tekstil makinaları, hurda makina, kağıt, karton, kitap, katalog, dergi hurdası alımı yapıyoruz.

İstediğiniz zaman hurdacı bulmak zordur. Geçmişte birlikte çalıştığınız, güvendiğinz hurdacılar yoksa her iki tarafın memnun olacağı bir alışveriş yapma imkanınız da zorlaşır. Güngören’de hurdacı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul’un özellikle avrupa yakasında hareket halinde olan hurdacı arkadaşlara talebinizi ileterek kısa sürede adresinizden hurda alımını gereçekleştiriyoruz. Satın aldığmız hurdalarınıza karşılık günlük LME verilerine göre oluşan hurda fiyatlarına göre ücretinizi peşin olarak ödüyoruz.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

 

Minimum Alım Yaptığımız Hurda Miktarları :

(Daha az hurda olduğunda maliyetlerimizi karşılamamaktadır. Bu Nedenle bize anlayış göstereceğinizi umuyoruz.)

Kağıt, Karton, Katalog, Dergi, Kitap, Gazete : 750 kg

Demir Hurdası : 500 kg

Alüminyum : 300 kg

Soyma Bakır Hurdası : 150 kg

Kablo : 400 kg

 

Hurda Alımı

Satın aldığımız diğer hurda çeşitleri :
Paslanmaz
Makina
Motor
Kurşun
Nikel
Kalay
Gümüş
Lehim
Kağıt, Dergi, Kitap, Katalog
Pet Şişe
Naylon
Sarı
Pirinç
Pleksi
Plastik
Akü
Kablo
Krom
Bronz
Palet
Karton
Bina Yıkım
Fabrika Yıkım
Fabrika Söküm İşleri

Hurda Alan Firmalar

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

Hurda Fiyatlarını takip etmeniz için www.hurdafiyatlarim.com u tavsiye ederiz.

Hizmet verdiğimiz Önemli İlçe ve Bölgeler

BeylikdüzüEsenyurtİkitelliSilivriÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköy, GüngörenKüçükçekmeceYenibosnaMaslak, GüneşliGürpınarYakuplu, Sultangazi, SelimpaşaKavaklıSarayÇatalcaHadımköyArnavutköy ve Kıraç

İlginizi Çekebilecek Yazılar;

1- Hurdam İçin Maksimum Fiyatı Nasıl Alabilirim?

2- Hurdamın Değerini Nasıl Öğrenirim?

Benzer Yazılar