Hurda Alan Yerler

Eskiden sokaklarda arabası ile gezen hurdacı ve eskicilere artık pek rastlanmıyor. Çocukken pek çok kişi, yollarda bulduğu demirleri, paslanmış hurdaları bu hurdacılara satarak para kazanmıştır.

Hurdanisat.com ; hurda demir, bakır, kablo, sarı, kurşun, alüminyum, paslanmaz, kağıt, karton, makina, motor, sökülecek hurda, sökülecek makina, sökülecek fabrika, DKP, pet şişe, naylon, pirinç, plastik, krom, bronz, palet ve diğer hurdaların satın alımı yapmaktadır.

Günümüzde kağıt toplayıcılara rastlarız ve karton ve kağıt gibi hurdaları toplarlar. Ama inşaat ve demir hurdalarını alabilecek yerler bulmak zordur. Bu yüzden internet üzerinden hizmet veren bir çok profesyonel hurdacı bulunmaktadır ve kilo ya da ton ile hurdaları alarak geri dönüşüme katkıda bulunurlar.

Teknoloji ve imkanlar değişip geliştikçe, bu tür satıcılara rastlamak da zorlaştığından, hurda niteliğini taşıyan parçalar da ya ortalık yerlerde bırakılmakta ya da çöpe atılmaktadır. Oysa bir çok hurdanın geri dönüşümle yeniden kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. Hurdaların değerlendirilmesi için hurda alan yerler bulunması gerekmektedir.

Alım yaptığımız diğer hurda çeşitleri ;

hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, hurda pano, trafo, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, hurda çelik konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, atık hidrolik yağ, çelik kablo, soğuk hava paneli, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, hurda atm, hurda bankamatik, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir merdiven, söküm işleri, çamaşır makinası, enjeksiyon makinası, balyalama presi, sanayi tipi yük rafları, Plastik Makine Rulmanları, Baskı Rulmanları, Granul Çekme Rulmanları, Şanzıman Rulmanları, bulaşık makinası, krom tank, galvanizli sac, hurda ray demiri, klima hurdası, buzdolabı motoru, jeneratör, baklava sac, baklavalı sac, şanzıman, fan, drenaj pompaları, totem direkler, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, sandviç panel, metal, paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, radyatör, radyatör sökümü, elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp hurdalarının alımını yapmaktayız.

İkinci el Alım Satım Yaptığımız Malzemeler

inşaat demiri, inşaat iskelesi, demir boru, çatı paneli, inşaat iskelesi, defolu çatı sacı, trapez sac, hurda çatı, çelik konstrüksiyon, çatı makası, raf, ikinci el çatı sacı, defolu çatı sacı, trapez sac, ikinci el çatı, çatı malzemeleri, jeneratör, sandviç panel, defolu çatı sacı, inşaat konteyner, demir kapı, şantiye konteyner, bekçi kulübesi, işçi kabini, personel kabini, prefabrik kabinler, Çıkma Raf, İkinci El Raf, kompresör, redüktör, pimaş boru, pano, trafo malzemelerinin ikinci el alım ve satımını da yapıyoruz.

Hurda alımı yaptığımız ilçeler aşağıda belirtilmektedir. :

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, Yenibosna, Küçükçekmece, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Gaziosmanpaşa, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy, Çorlu, Çerkezköy, ve Büyükçekmece bölgelerinde hurda alımı yapıyoruz.

Bu tür yerleri artık internet üzerinden bulmanız mümkün olmaktadır. Hurdası olanların hurdalarını satın alan firmalardan olan ekibimiz, profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Hurda almak için size belirli bir ücret ödenerek, hassas tartılarla tartılan hurda değerindeki kağıt, demir, alüminyum hurda,  bilgisayar parçaları gibi hurdalar değerlendirilmektedir.

Satın Aldığımız Başlıca Hurdalar

Alüminyum Hurda

Yıkılan binaların hurda değerindeki parçaları ya da endüstriyel ürünlerin hurda niteliğindeki ürünlerini geri dönüşüme kazandırmak için hizmet veriyoruz. Basit bir toplama işlemi söz konusu değildir. Söz konusu olan geri dönüşüm imkanı olan parçaların özenle ayrıştırılması ve gerekli gruplara dahil edilerek kategorize edilmesidir.

Yani bir hurda araç ile bir inşaat hurdasından ortaya çıkacak olan parçalar farklı olacağı için iyi bir değerlendirme yapılması gerekmektedir. Yıllardır sektörde hizmet veren ve her türlü malzemeden oluşan hurdaları toplayıp geri dönüşüme katkı sağlayan ekibimiz deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Hurda Kablo

Hurda kelimesinin anlamı, onarılmayacak derecede bozulmuş demektir. Yani bir araba pert olmuş bir haldeyse, onarılmayacak derecede olan motoru, aküsü ya da diğer parçaları hurda niteliği taşımış olur.

Sadece araçlar değil, kağıt, hurda kablo ya da demir ürünleri de hurda olarak nitelendirilmektedir. Hurda olan ürünler, geri dönüşüme katkıda bulunan ürünlerdir. Kağıtlar, inşaat malzemeleri, araba parçaları, tren rayları, her türlü eşyanın hurda olarak alınması mümkündür.

alan yerler dışında, plastik ve kağıt hurdalar da alınmaktadır. Hurda konusunda hizmet veren profesyonel firmalar, her kentte bulunmaktadır ve hurdalarınızı gerçek değerinde alırlar.

İnşaat hurdaları daha büyük malzemeler olduğu için özel hafriyat kamyonlarına ihtiyaç duyulabilir. Bazen inşaat yıkımı karşılığı hurda alımı yapılmaktadır ve bu durumda yıkım için de para vermenize gerek kalmadan, karlı çıkabilmeniz mümkün olmaktadır.

Yani hurdacı ile çalışmak her açıdan karlı çıkmanıza neden olur. Hiçbir ücret ödemeden hurdalarınızı satarak üstüne para alabilirsiniz.

Kağıt Geri Dönüşüm Firması

Sıkça tercih edilen hurdalar, metal hurda, alüminyum hurda, kağıt ve plastik hurdalar, oto parçaları, kartonlardır.

Bu hurdalar yüklü miktarda ise, keşif için gelecek olan ekip gerekli taşıma sistemini de beraberinde getirecektir. Bu yüzden az ya da fazla miktar fark etmeksizin hurdalar her türlü şartta alınabilmektedir.

Kağıt geri dönüşüm firması olarak da hizmet veren ekibimiz, her türlü hurdanın alımını yapmakta ve sizi bu ağır yükten kurtarmaktadır.

Hurda Demir

Bir çok kişi için hurda demir yığınlarından ibarettir. Oysa kağıt ve diğer malzemeler de para etmektedir.

Kilo bazında hesaplama yapıldığı için hurdalara biçilen değerler demir bazında olan hurdalar için bir tonu 500 lira gibi belirlenmektedir. Yani ne kadar çoksa, o kadar fazla değeri vardır. Demir zaten ağır olduğu için her koşulda iyi bir getiri sağlayacaktır. Bu yüzden inşaatlardan elde edilen hurdalardan daha fazla parça elde edilebilir.

Kilo bazında hesaplanan hurdalar, günün hurda demir fiyatına göre hesaplanarak alınmaktadır. Siz de bu hurdaları çöpe atmak yerine hurdacılara vererek hem ülke ekonomisine, hemde doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Metal Hurda

Hurdalar bir çok farklı maddeden alınabilmektedir. Bu maddeler arasında en çok popüler olanları, Metal hurda ve alüminyum hurdalardır.

Bakır, demir, pirinç gibi malzemelerin hurdaları çok değerli olup, kiloyla satılarak hurdalar değerlendirilmektedir. Böylece hem nereye atacağınızı bilmediğiniz ürünlerden kurtulmuş olacak hem de para kazanmış olacaksınız.

Hurda Plastik Alan Firmalar

Plastik hurdalar pek bilinmese de, piyasada çok fazla olan ve geri dönüşüm sağlayabilen plastikler de hurda olarak alınabilmektedir.

Demir hurdalar da çok sık tercih edilmekle birlikte, bilgisayar ve elektronik parçaları, plastik ve kağıt hurdalar da oldukça fazladır. Bu ürünleri hurda plastik alan firmalar aracılığı ile satabilirsiniz. Plastikler çok sık kullanılmakta ve doğada çözülmedikleri için değerlendirilmediklerinde oldukça sıkıntı yaratmaktadır.

Bu yüzden en ideal çözüm geri dönüşüme kazandıracağınız hurdalar olarak değerlendirilecek olan hurda firmalarına bu ürünleri satmak ya da bağışlamaktır. Birçok insan hurdalar sayesinde geçimini sağladığı için, değerlendirilmesine destek olabilirsiniz.

 Karton Alan Firmalar (Atık karton, Kullanılmış Karton)

Kartonlar da en çok bulunan hurdalar arasındadır. Özellikle online alışverişler sayesinde daha fazla kullanım alanları olan karton hurdalar da çok fazladır.

Bunların değerlendirilmesi için de hurdacılardan destek alabilirsiniz ve kiloyla bu hurdaların da satışını yapabilirsiniz.  Kartonları bir çok kağıt toplayıcının topladığını görürsünüz, bu sayede bir çok kişi geçim sağlamaktadır ve siz de eğer hurda olarak nitelendirilen bu ürünlerden kullanıyorsanız, çöpe atmak yerine değerlendirebilirsiniz.

Karton alan firmalar arasında olan firmamızdan her türlü karton atığı ve kullanılmış karton ve kağıdı alma hizmeti görebilirsiniz. Geri dönüşümün oldukça önemli olduğu günümüzde bu parçaları çöpe atmamanız, değerlendirilmesi için gerekli yerlere ulaştırmanız oldukça önemli bir hareket olacaktır.

Kullanılmış, atık karton alımı yaptığımız ilçeler aşağıda belirtilmektedir. :

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, Yenibosna, Küçükçekmece, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Hadımköy, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Gaziosmanpaşa, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde kullanılmış, atık karton alımı yapıyoruz. Arayın kolayca paraya dönüştürelim.