Hurda Bakır Alan Firmalar

İstanbul avrupa yakasında hurda bakır alan firmalara ihtiyacı olanlar hemen bizi sitemizin en üstünde yer alan telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilir. Soyma, Kırkambar Yanık, İmalat Artığı Lama, Antkron Granür, Ttr, Bakır Talaşı alımı yapmaktayız. Hurda bakırları için verebileceğimiz en uygun alım fiyatımızı öğrenebilirler. Yakın zamanda Türkiye’nin en büyük hurda bakır geri dönüşüm firmalarının en yüksek fiyatlarını yayınlamaya başlayacağız. Böylelikle bakır fiyatlarındaki günlük hareketleri takip edebileceksiniz.

Şimdi dilerseniz biraz bakır madeninin genel özelliklerine ve hurda çeşitlerine değinelim.

Bakırın Dünyada En Çok Bulunduğu Yer Kıbrıstır 

Bakır madeni hemen hemen dünyanın her yerinde bulunur. Ancak yoğun olarak bulunduğu yerlerin başında kıbrıs gelmektedir. Hatta incelerseniz dünya genelinde bakır anlamını taşıyan kelimeler kıbrıs kelimesinin türevleridir. (copper, cupfer vb.)

Bakır İyi Bir İletkendir

Bakır elektriği gümüşten sonra en iyi ileten madendir. Elektrik, Kablo, Telekominikasyon alanlarda sıklıkla kullanılır. Bunun yanında alaşım için en çok tercih edilen madenlerin başında gelir sanayi ve imalat sektöründe kullanılan sarı (pirinç), bronz gibi ürünler karışımında bakırın bulunduğu metallerdir.  İnşaat sektörü, ulaşım, boya, kimya, kuyumculuk sektörlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

En Çok Hurda Bakır Satın Aldığımız İlçeler

Arnavutköy Hurdacı, Esenyurt Hurdacı Kıraç Hadımköy Maslak Hurdacı  İkitelli Hurdacı, Halkalı Hurdacı, Arnavutköy HurdacıBeylikdüzü  Avcılar Başakşehir Çerkezköy  Çorlu  Bayrampaşa Sultangazi Bağcılar

Satın Alımını Yaptığımız Diğer Popüler Hurda Çeşitleri

hurda demir      Hurda Alüminyum    Hurda Kablo    Hurda Sarı   Hurda Karton   Kağıt

Benzer Yazılar