Başta İstanbul olmak üzere çevre illerde Chiller Soğutma Sistemleri Hurdası (Büyük Klima) satın almaktayız.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Chiller Soğutma Sistemleri Alan Firmalar

Chiller, suyu ısıtan ve soğutan ve alışveriş merkezleri, oteller ve hastaneler başta olmak üzere daha çok büyük mekanlarda ısınma ve serinletme için kullanılan cihazdır. Chiller’in türkçe karşılğı soğutucudur.

Chiller soğutma sistemleri iki gruba ayrılır. Bunlar;

  1. Hava soğutmalı Chiller
  2. Su soğutmalı Chiller’dir.

Chiller soğutma sistemlerini farklı firmalar üretmekte ve geniş alanlarda kullanılmaktadır. Chiller, hastanelerde, fabrikalarda, oteller de, okullar da, restaurantlarda vs. kullanılarak ısınma ve serinleme ihtiyaçları yanında soğuk ve sıcak su da sağlamaktadır.

Hurda Chiller Soğutma Sistemleri

Chiller soğutma sistemlerinin tercih edilmesinin birçok sebepleri vardır. Bunlar, don tehlikesinin olduğu yerler, su bulunma imkanlarının kıstlı olduğu yerler, işletmelerin küçük veya büyük olduğu yerler,yer sıkıntı olduğu yerler de dışarı imkanın olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Bu chiller cihazların üzerinde en fazla durulması gerekenlerden konularından biri de bakımıdır. Çünkü Eşanjör tıkanmaları ve Eşanjör içerisinde bulunan bakır boruların patlaması ile yüksek maddi hasarlar meydana gelmektedir. Hasarların önlenebilmesi için içinde sezon başında veya sezon sonunda cihaz bakımı iyi yapılmalııdır. Bir de bakımın iyi yapılmaması durumunda onarımı zor ve maddi külfeti yüksek zararlar verilebilir. Yani bakımı için de personel servisinin  eğitimli ve bilgili olması gerekiyor.

Hurda Chiller Klima

Eliniz de arızalı ve çalışmayan hurda chiller soğutma sistemleri varsa hurdanisat.com olarak uygun hurda fiyatları ile sizlerden satın alıyor, Hurdanızı mali kazanca dönüştürüyoruz. Üstelik yerinizden kendi araçlarımızla ücretsiz olarak almaktayız.

Benzer Yazılar