İstanbul’da hurda jeneratör satın alıyoruz. Siz de özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, İkitelli, Bayrampaşa, Arnavutköy, Sultangazi, Bahçelievler ve Güneşli gibi İstanbul’un Avrupa yakasında bulunuyorsanız, hemen bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul’da Bulunuyorsanız Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Esenyurt Kıraç Hurdacı

Herhangi bir enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren makinelere  jeneratör denir. Jeneratörler alternatif akım jeneratörleri (AC) ve doğru akım jeneratörleri (DC) olmak üzere 2’ye ayrılır.

Hurda Jeneratör Alımı

İlk jeneratörü  Michael Faraday 1831 yılında elektrik üretebilen Faraday Disk adında bir jeneratör icat etmiş, fakat  bu buluş büyük teknolojik gelişmelere neden olmamıştır. 1880’de Thomas Edison ve Joseph Swarm elektrik ampulünü bulunca jeneratörler önem kazanmaya başlamıştır. Günümüzde de jeneratörler hastanelerde, okullarda, alış veriş merkezlerinde, fabrikalarda, iş yerlerinde hatta evlerimize kadar girmiştir. Jenertörlerin düzenli olarak bakımı yapılması gerekmekte, özellikle yakıtsız kalmamalarına özen gösterilmelidir. Ayrıca yanında motor yağı, soğutma suyu, filtresi  ve yakıtı kontrol edilmelidir. Aksi takdirde jeneratörün beynini yakabilirsiniz. Bozulan, ekşiyen jeneratör hurdalarınız için hemen bizi arayın, gelelim güncel hurda jeneratör fiyatları üzerinden adresinizden teslim alarak maddi fayda sağlamanıza katkıda bulunalım.

Benzer Yazılar