Hurda Kablolarınızı Değerlendirebilirsiniz

Bir çok kişi çabuk bozulan hurda kablo konusunda ne yapacağını bilmez. Bu durumlar için hurdacılara başvurabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik kolayca paraya çevirebilirsiniz.

Eğer bilmiyorsanız, internet üzerinden hizmet veren bu firma ile iletişime geçerek, tüm ilçelerde hizmet veren ve ücretsiz keşif imkanı ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Metal, alüminyum, demir, kağıt ve karton gibi hurdaları satabileceğiniz ve geri dönüşüm sürecine katkıda bulunabileceğiniz bu hizmet ile bütçenize de katkıda bulunabilirsiniz.

hurda kablo Alımı

Çoğu insan için çöp niteliğinde kabul edilen kablo hurdalarının kilo ile değerlendirilen fiyatlandırması ile değerinde satılmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Hurda

İstanbul hurdacı firmaları arasında inşaat hurdaları ya da diğer hurda değerindeki ürünlerin yerinde alımını sağlayan birçok firma vardır.

Hurdacıların inşaat ya da yıkıntı halinde olan binalarınızdaki hurda değeri taşıyan parçalarını alarak sizi bu külfetten kurtarabilmeleri için mutlaka yerinde tespit ve alım yapan firmaları tercih etmeniz gerekir. Her çeşit hurdanın alımını yapan hurda firmaları arasında ton ile alım yapan firmalar da bulunmaktadır.

Sanayi tesisleri ya da fabrikaların hurda parçaları oldukça yüklü miktarlarda olacağından özel araçlar ve makineler gerekebileceğinden, hurda alımı yapılacak yerin niteliği mutlaka belirtilmelidir.

Hurdalara Değerinde Fiyat

Hurdaların değerinde satılması için gereken tüm şartlar ve piyasa fiyatlarının değerlendirilmesinin sonuçları hurda alan yerler size gerekli çalışmaların süresini ve hurdaların değerini bildirecektir.

Hurdaların değeri, piyasa fiyatlarına göre ve hurdanın cinsine göre tespit edilir. Hurdaların bir çok çeşidi vardır ve bu çeşitler genelde kilo başına fiyatlandırılır. Yarım kiloluk fiyatlandırma yapılan hurdalar için ne kadar eder verileceği müşteriye bildirilir. Eğer kabul edilirse, hurdalar hemen alınır ve özenle ayrıştırılır.

Hurdaların cinsine göre yapılan fiyatlandırmalar sonucu değişen hurda fiyatları piyasa şartlarının üzerinde olmaz.

Atık, kullanılmış, Hurda Kablo Alımı yaptığımız İstanbul’daki bazı ilçeler aşağıda listelenmektedir;

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Ataşehir, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Hadımköy, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Arayın kolayca paraya dönüştürelim.

Benzer Yazılar

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir