Eskiden apartmanlarda, sitelerde ısıtma sistemi olarak kullanılan kalorifer kazanları günümüzde hurda demir olarak değerlendirilmektedir. Özellikle eski yerleşim birimlerinde rastladığımız hurda kalorifer kazanı kesimi, parçalanması ve nakliye işlemleri için hurdacı arayan, bu kazanların alımını yapan firma arayanlar için hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Hurda Kalorifer Kazanı Kesimi

Dışardan işçi tutmuyoruz, kendi mesleğimiz demir kesim ustası da olduğundan, dışardan işçi tutup ücret ödemeden daha az maliyetle bu işlemleri yapabiliyoruz. Özellikle İstanbul’da Bahçelievler, Bakırköy, Mecidiyeköy, Şişli eski semtlerde oldukça fazla hurda kazan  bulunuyor.

Fiyatlarını öğrenmek ve kazanlarınızı geri dönüşüme kazandırmak için hemen arayın.

Hurda Kalorifer Kazanı

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Kalorifer Kazanı

 

İstanbul’da hurdacı kalorifer kazanı alımı, kesimi hizmeti verdiğimiz önemli merkezler

Maslak Hurdacı  İkitelli Hurdacı, Halkalı Hurdacı, Yenibosna Hurdacı, Arnavutköy Hurdacı, Esenyurt Hurdacı Beylikdüzü Hadımköy Avcılar Başakşehir Kıraç Bayrampaşa Beşiktaş Büyükçekmece Esenler Sarıyer   Habibler  Altınşehir Gürpınar Kavaklı Beykent Yakuplu Haramidere Silivri Sefaköy Şirinevler Güneşli Sultangazi Küçükçekmece Ayazağa İstinye Yeniköy Tarabya Bağcılar Gaziosmanpaşa Bakırköy Beşiktaş Ortaköy Gayrettepe, Balmumcu Zincirlikuyu Esentepe, Fatih  Beyazıt Eminönü Aksaray Topkapı Eyüp Alibeyköy Rami Kağıthane Çağlayan Sanayi Mahallesi Gültepe Seyrantepe Şişli Mecidiyeköy Okmeydanı Nışantaşı Elmadağ Osmanbey Beyoğlu Güngören Merter Zeytinburnu Çererkezköy Çorlu

Benzer Yazılar