Hurdalar Kartonlarınız Doğada Kalmasın

Karton, kağıt ve kitap geri dönüşümün en popüler olan maddelerindendir. Kağıda yönelik geri dönüşüm firmalarının sayısı da hızla artmaktadır. İster kağıt ister karton, ister kitap katalog olsun öncelikle çöpten çıkıp geri dönüşüm çarkına kazandırılması geri dönüşüm merkezlerine gönderilmesi gerekir. Eskiden olduğu gibi sokaklarda el arabaları gezen hurdacılar bulunmuyor. Artık bu işi yapan profesyonel olarak yapan atık, kullanılmış yada matbaalarda yanlış basılmış kağıtları yeniden kullanılabilir hale getirmek için çalışan geri dönüşüm firmaları var. Hurdalarınızı internet üzerinden bir tıkla satma imkanı bulabilirsiniz. Hurda alım satımı yapan bir merkezimizle sizlere sınırsız hizmet sunuyoruz. İstanbul içinde tüm ilçelerde faaliyet gösteriyoruz. Böylece hurdalarınızı bize ulaştırmanızı kolaylaştırıyoruz. Sizde hurda karton alan firmalar ya da hurda karton alan fabrikalar arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Kağıt Alan Firmalar

Hurda Kitap Alan Firmalar Fabrikalar

Kartonların Geri Dönüşümü

Topladığınız hurda kağıt kartonları satarak para kazanmanın yanında çevre kirliliğini önleyeceksiniz. Kartonlar depolama taşıma malzemesi olarak kullanılır. Kullanımı bittikten sonra atık haline gelirler. Özellikle gıda ilaç gibi titizlik gerektiren sektörlerde kartonlar tekrar kullanılmaz. Genellikle tek kullanımlık olarak üretilen kartonlar hammadde olarak geri dönüştürülmesi gerekir. Böylece daha az ağaç kesilecek, doğadaki kağıt hammaddesi tükenmekten kurtulacaktır. Elinizdeki kağıt kartonları satın alacak olan karton geri dönüşüm firmaları onları tekrardan imalata kazandıracaktır. Size bu konu da yardım etmek amacıyla kurmuş olduğumuz sitemizde burada bulunan tüm merkezlerimizden hurda alım satımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bizi arayarak hurdalarınız hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

Telefon numaramız :      05332569593

Peki Fiyatlar ?
Karton fiyatlarındaki dalgalanmalar olabilmektedir. Fabrikaların stok durumları, elinizdeki kağıdın karışık olup olmaması, temiz olması, ıslak olmaması, bulunduğunuz konum piyasalardaki kaynakların azlığı çokluğu, mevsimsel etkenler ve okulların açılması gibi nedenler sayılabilir. Karton fiyatları kilo hesabı ile yapıldığından elinizde yüksek tonajlı karton olması halinde fiyat yükselecektir. Yine fiyatı etkileyecek olan etmenler; kartonların baskılı olup olmadığı, ıslak veya nemli olup olmaması, rengine göre değişecektir. Karton geri dönüşüm firmaları kuru, temiz, baskısız kartonları daha fazla değer vermektedir. Bu nedenlerle kartonlarınızı toplarken ve hurda alan yerlere satarken kuru ve temiz olmasına özen gösteriniz. Geri dönüşüme göndermek için kağıt, kitap, karton, beyaz ve renkli kağıtlar, A4 kağıtları, kağıt ve karton bardaklar, gazete kağıtları, kuşe kağıt, karton ambalajlar karton toplayan firmamız tarafımızdan değerlendirilecektir. İstanbul hurdacılarını bir araya topladığımız kurumumuz sayesinde her ilçede toplama merkezlerimizi bulabileceksiniz.

Benzer Yazılar