İstanbul, Edirne Tekirdağ, İzmit illleri dahil olmak üzere kollektör alımı yapıyoruz. İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, İkitelli, Arnavutköy, Avcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Yenibosna, Güneşli, Bayrampaşa, Bahçelievler, Güngören, Esenler, Ümraniye, Tuzla, Kartal, Gebze, Çorlu, Çerkezköy bölgelerinde oldukça aktif olarak hurda kollektörlerin alım satımını yapmaktayız. Hurda kollektörünüzün değerlendirilmesi için birkaç tane fotoğraf ile birlikte eğer sahipseniz, teknik bilgilerini bizlere iletmenizi istiyoruz. Sonrasında sizlere ön fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizleri yerinizde ziyaret ettikten sonra fiyatı kesinleştirerek satın alma işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Mekanik tesisat projelerinde herhangi bir kaynaktan gelen genelde ısınma için akışkanın dağıtımı ve toplanması işlemini yapar.

Hurda Kollektör

Isı kaynağından gelen suyun döşeme zeminine dağıtımı ve toplanması işlemini yapan ekipmanlara kollektör denir. Yerden ısıtma tesisatı uygulaması yapılmış bir binada gözle görülen ve üzerinde işlem yapılabilen tek parça kollektördür. Isıtılacak mahal sayısına göre uygun kolektör grubu seçimi yapılır. Üzerinde bulunan mini küresel vanalar ile ısıtılacak mahallerin ayrı ayrı kontrolü yapılır. Kırmızı renk volanlı mini küresel vanaların takılı olduğu kolektör gidiş, mavi renk volanlı mini küresel vanaların takılı olduğu kolektör ise dönüş kollektörüdür.

 

Benzer Yazılar