Hurdaya çıkmış atıl durumdaki makinalarınızı satın alıyoruz. Hurda Makina oldukça geniş kapsamlı bir alan hemen herşeyin imalatında farklı makineler kullanıldığından binlerce farklı makine var. Genelde bunları ihtiva ettikleri madene göre demir yada pik döküm üzerinden değerlendirerek kilosuna göre fiyat biçiyoruz.

Hurda Makina Alan Firmalar
Hurda Makina Alan Firmalar

Özellikle kapatılan fabrikalar, imalathane, atölye yada tamirhanelerden çıkabilen çalışır ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilir durumdaki makinalarınızda satın alınmaktadır. Ancak sadece sirkülasyonu olan, kolay satılabilecek belli makina çeşitlerini bu şekilde satın alımını yapmaktayız.Bizim hurdacı olduğumuzu lütfen unutmayın.

En çok karşılaştığımız hurda makinalar arasında hurda kompresörler, ekskavatörler, punch, kırma makinaları, klima santralleri, chiller, hidrolik piston, cnc makinası, torna tezgahları, ATM makinası, bankamatikler, fan, drenaj pompaları, vinç, jeneratör, hurda marangoz makinaları, hurda pvc işleme makinaları, hurda panolar, hurda trafolar gibi imalat ve sanayi makinalarının alımını yapan bir firmayız.

Hurda Makina İçin Fiyat Teklifi Nasıl Alacağım?

Bu sayfanın en üstünde yer alan numara bizim whatsapp numaramızdır. Bu numaraya 1-2 fotoğraf gönderin. Ne makinası olduğu, makinanun bulunduğu konumu, ağırlığını hatta kaçıncı katta olduğunu belirterek hem değerini anlamamıza hem de nakliyesinde yaşanabilecek güçlükleri kavramamıza yardımcı olun. Fotoğrafları gönderdikten sonra eksper arkadaşlar inceleme yapacak ve size aynı yolla fiyat teklifimizi iletebileceğiz.

Uygun gördüğünüz taktirde araçlarımızla yerinizden alır, ödememizi peşin olarak yaparız.

İstanbul’un avrupa yakasında hurda makinalarınızı satmak için lütfen bizi arayın. 0533 256 9593

Alım Yaptığımız Bazı Önemli Semtler 

Maslak Hurdacı  İkitelli Hurdacı, Halkalı Hurdacı, Yenibosna Hurdacı, Arnavutköy Hurdacı, Esenyurt Hurdacı  Kıraç Beylikdüzü Hadımköy Avcılar Başakşehir Bayrampaşa Çorlu, Çerkezköy, Sultangazi

Benzer Yazılar