Plastik hurda, en zor çürüyen atık çeşitlerindendir. Doğal ortamda dönüşümü çok zordur. Hurda plastik alan firmalar arasında İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız birçok kişi ve kurumun ilk tercih ettiği firmalar arasındadır. Hurda plastik geri dönüşüme kazandırıldığında ekonomiye, cari açığa büyük katkısının olması yanında doğayı koruma açısından hayati katkı sağlar. Koruge Boru, Pimaş Boru, Gider Boruları, Plastik Boru, Pimapen, Moblen, ABS, Antişok plastik hammadde, Şeffaf Naylon, Temiz naylon, temizlenecek naylon, çuval hurdası, imalat artıkları, preslenmiş ve 1 ton üzeri Plastik Şişe, Pet Şişeler, Pet Şişe Kapakları (mavi Kapak), PVC Plastik Hurda, aldığımız plastik hurda çeşitlerinden birkaçıdır.

hurdaci-iletisim

Hurdalar arasında geri dönüşüme katkısı en fazla olan plastik ürünlerini değerinde satabileceğiniz firmamızdan her türlü destek alabilirsiniz. Hurda plastik alanlar, plastiği belli aşamalardan geçirerek eritir, sonrasında farklı kalıplarda kullanarak bambaşka eşyalar olarak tekrar beğenimize sunulmasını sağlarlar. Binalardaki pvc pencere, kapı gibi plastik hurdalarınızın sökümü konusunda da hizmet veren ekibimiz bir çok hurda çeşidi için değer biçerek sizin de karlı çıkmanızı sağlamaktadır. Doğadaki atık maddelerden olan hurdaların geri dönüşümle birçok farklı maddeye dönüştürülmesi mümkün olmaktadır.

Siz de ev ya da fabrika yıkıntıları konusunda hurdalarınızı nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsanız, firmamıza danışarak destek olmalarını bekleyebilirsiniz.

Plastik Hurda Alımı

İstanbul’da çok fazla inşaat devam ettiği için hurda açısından çok fazla talep olan bir kenttir. Birçok kişi hurdalar sayesinde geçimini sağlamakta ve para kazanmaktadır. Bir ülkenin ekonomisi içinde plastik hurda alımı, küçük görülmeyecek kadar değerlidir.

Hurdacı Telefon. Hemen Arayın Gelelim.
Hurdacı Telefon. Hemen Arayın Gelelim.

Hurdaları değerlendirmek için gerekli olan tüm ekipmanlarla birlikte hizmet veren firmamızda değerinde alınan hurdalarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. İnşaatlardan alınan hurdalar için özenle çalışmalar yapan ekibimiz İstanbul hurdacı sektöründe deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir.

Tüm hurda çeşitleri için hizmet veren firmamız, kiloyla ya da tonla satmak istediğiniz hurdalarınızın satışını sağlamaktadır.

Değerinde Hurda Alımı

İstanbul kentindeki tüm ilçelerde hizmet veren firmamız, plastik hurdalar, metal hurdalar, kağıt hurdalar gibi bir çok farklı hurda çeşidi için hizmet vermektedir.

Plastik Hurda alan yerler anlayışına yeni boyut getiren firmamızda geri dönüşüm için katkı sağlayan birçok çalışma yapılmaktadır. Hurda sektörünün önemi özellikle inşaat sektöründe iyi bilinmektedir. Endüstriyel yıkımlarda çok işe yarayan hurdalar, birçok farklı çeşidi ile değerinde alınmakta ve geri dönüşüm le farklı malzemelere dönüştürülmektedir.

Hurda Kablo Alımı Yapıyoruz.
Hurda Kablo Alımı Yapıyoruz.

Ev ya da iş yeri yıkımlarınızda kullanacağınız hurda çeşitleri ile birçok kişi ve kuruma hizmet veren ekibimiz, tüm İstanbul ilçelerinde hizmetinizdedir.

İstanbul’un her ilçesinde plastik hurda alımı alanında hizmet veren firmamız sayesinde siz de hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, Yenibosna, Küçükçekmece, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Hadımköy, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Gaziosmanpaşa, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde plastik hurda alımı yapıyoruz. Arayın kolayca paraya dönüştürelim.

Benzer Yazılar

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir