İstanbul’un hem Avrupa hem de asya yakasında hurda pleksi (akrilik) alımı yapmaktayız.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Pleksi Akrilik Alanlar

Pleksi’nin Özellikleri

Kolay işlenebilen, hafif ve plastik yapıya sahip. Şeffaf yada renkli imalatı yapılabilen bir malzemedir.  Pleksinin diğer ismi akriliktir. Saydam ve yarı saydamdır. Bu nedenle plastik cam, yada şefaf plastik cam olarak da anılmaktadır. Camdan 6 kat daha dayanıklıdır. Pleksi sayesinde malzemenin dayanıklılığını artırarak uzun süreli kullanabilirsiniz. Akrilik istenilen şekle rahatça girebilir. Pleksiler en çok düz levha halde bulunur.

Hurda Akrilik Alımı Pleksi

Pleksinin ışık geçirgenliği yüksek ve iklim şartlarına karşı çok dayanıklıdır. Tek kusuru kendi kendine yanma sıcaklığı 400 c’dir. Tüm ortamlara uygun olduğu için kullanım alanları da geniştir. Evlerin hem iç hem de dış dekorasyon mimarisinde, büro mobilyalarında, aydınlatma elemanlarında, hediyelik eşya ve takılarda, endüstriyel alanlarda kullanılıyor. Siz de sanayi de, evinizde, elektrikçilerde, inşaat sektöründe, tabela imalatı yapan işletmelerde, maatbacılarda vs. tüm iş yerlerinde pleksiden üretilen hurda malzemeleriniz var ise bizi arayarak fiyat konusun da yardımcı olarak gelir elde edebilirsiniz.

Bu yazı aşağıdaki aramalarla ilgili yardımcı olabilir :

Hurda Akrilik, Hurda Plastik Cam, Hurda Plastik Raf, Fiyatları, Hurda Cd Alımı, Hurda Pleksi Tabela, Tabela Hurdası Alanlar, Hurda Tabela Alanlar, Hurda Şeffaf Plastik Levha, Hurda Akrilik Masa Sandalye

Benzer Yazılar