Neden Bizi Tercih Etmelisiniz.?

Size direkt “süper fiyatlar sunuyoruz, en yüksek fiyatlar bizde” demeyeceğiz. Daha önce hurda satmış olanlar bilirler, asıl mesele fiyatlar değil, doğru tartımdır. Hurda lehiminizin kilosunu net olarak bilmeniz size avantaj sağlar. Metal hurdalarda net kilogram söyleyip daha net fiyatlar alabilirsiniz. Biz piyasa koşullarına göre uygun bir fiyatla, istediğiniz yerde tartma imkanı sunuyoruz. Yani bize güvenmeniz için size en yakın yerde tartımımızı yapıyoruz.

Hurda Lehim fiyatları

İstanbul hurda lehim fiyatları her geçen gün artış göstermektedir. Hurda lehim fiyatları günlük olarak güncellenmeye çalışılmakta, maden borsasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.  Sitemizin hurda fiyatları başlığı altında takip edebilirsiniz. Hurda lehim fiyatlarını takip ederek ellerinden çıkaran kişiler % 80 oranında tasarruf etme imkanı yakalayacaktır.

Lehim fiyatları farklılıklar göstermekle birlikte firmamız hurda lehimleri piyasa fiyatına satın almaktadır. Lehim hurdası fiyatları 2016 yılı Aralık ayı itibariyle 14.5 TL ile 24,5 TL arasında değişiklikler göstermektedir. Elbette zaman içerisinde farklılık gösterecektir.

Lehim Hurdası Alan Firmalar Fabrikalar

Hurda Lehim Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Hurda lehim fiyatları İstanbul hurda lehim alan firmaların alım satım fiyatlarına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Bu firmalar elbette Türkiye’nin önde gelen fabrikalarıdır. Tek seferde yüksek tonajlı alım yapmaktadırlar. Yüksek ağırlıkta olmayan lehim hurdası için fiyat tablolarındaki fiyatların 2-3 TL daha aşağısını baz alabilirsiniz.

Hurda lehim fiyatları Londra Metal Borsası baz alınarak ortaya çıkarılmaktadır. Hurda lehim fiyatları belirlenirken döviz kuru, arz ve talep, ithalat ve ihracat durumları ile benzin fiyatları etkili olmaktadır.

Lehim Hurdası Alım Satımında Dikkat Edilecek Hususlar

Lehim kalayla kurşun metallerinin eritilip karıştırılmasıyla hazırlanan bir alaşımdır.  Lehim ince madeni levhaları yapıştırmak ve küçük delikleri kapatmak için kullanılmaktadır.  Lehim elde edilirken %36 oranında kurşun %64 oranında ise kalay kullanılmaktadır. Yiyeceklerin konulduğu kaplarda da lehim kullanılmaktadır. Ancak yiyecek konulan kaplarda lehim oranı % 10’u geçmez.

Lehimleme işlemi yapmak isteyenler lehim metalini kullanmaktadır. Lehimleme işleminde metal parçalar ısı yardımıyla birbirlerine kalıcı olarak tutturulabilmektedir. Firmamız önemli metallerden biri olan lehim hurdası alım satım işlemini yürütmektedir. Özellikle lehim esnasında ortaya çıkan lehim artıklarını ellerinden çıkarmak isteyen kişiler lehim hurdasını piyasa değerine ellerinden çıkarabilmektedir.

Hurda Lehimleri En Yüksek Fiyattan Nasıl Satabilirim?

Hurda lehimleri son zamanlarda sık sık alınıp satılan hurda metallerinden biri haline geldi. İstanbul  hurda lehim alan fabrikaları tarafından alınıp satılan hurda lehimleri sanayide önemli bir yere sahiptir.

En iyi fiyatla satmanın en önemli unsuru sanılanın aksine fiyat değil, doğru tartımla paraya dönüştürmektir.

Şimdi hurda lehimlerini satmak isteyenler hemen firmamızla irtibata geçerek doğru tartımla ve güvenle lehim hurdalarını paraya dönüştürebilirler.

En Çok Lehim Hurdası Aldığımız Bölgeler :

Tahmin edeceğiniz üzere en çok lehim hurda aldığımız yerler sanayi bölgeleri İkitelli, Arnavutköy, Hadımköy, Esenyurt, Kıraç, Yenibosna, Çorlu Çerkezköy, Altınşehir ve Küçükçekmece sayılabilir. Geri dönüşüm oranı yüksek ve değerli bir metaldir.

Diğer Metal Hurdalarımızdan Bazıları

Hurda Demir | Hurda Alüminyum | Hurda Sarı | Hurda Bakır | Hurda Kablo | Hurda Paslanmaz

Benzer Yazılar