Metal Hurda

Hurda sektöründe geri dönüşüm çok fazla kullanılır. Özellikle metal hurda çeşitleri en fazla bulunan ve geri dönüşüm sürecinde ihtiyaç olan hurdalardır.

Bulunduğunuz yerden tüm hurdalarınızı değerinde alan ve değerlendirmeniz için iyi bir fırsat olan metal hurdalar, her sektörde dönüştürülüp kullanılmaktadır. Hurdacılar eskisi gibi sokak sokak gezmedikleri için, internet sitesi üzerinden bulabileceğiniz İstanbul bölgesindeki hurda firmaları ile her türlü hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Metal Hurda Alan Firmalar

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren ekibimiz, hurdalar konusunda geniş bir kategorizasyona sahiptir.

Hurda İçin Tıklayarak İletişime Geçin
Hurda İçin Tıklayarak İletişime Geçin

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri arasında çok fazla tercih edilen, metal, demir, bakır, karton, plastik ve çelik hurdalardır. İstanbul hurdacı konusunda arayışlarınızı sonlandıracak olan ekibimiz, bulunduğunuz yerde hurdalarınıza nakit ödeme ile talip olmaktadır.

İnşaat yıkımlarından, sanayi tesislerinin hurdalarında ve her türlü elektronik, oto hurda çeşitlerinde yararlanabileceğiniz firmamız, yıllardır sektörde deneyim kazanmıştır ve bu sayede hurdaların en iyi şekilde ayrıştırılmasını sağlayarak hizmet vermektedir. Hurdaların değerine ve çeşidine göre fiyatlandırma yapılan sektörde kilo, ton gibi ağırlık ölçüleri ile alım yapılmaktadır.

Bir çok kişinin nasıl değerlendireceklerini bilmedikleri hurdalar konusunda yıllardır hizmet veren ekibimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmetinizdedir.

Üretim Artıkları

Sanayi tesislerinin üretimlerinden elde edilen hurda artıklarını da hurda alan yerler arasında önemli bir yer edinen ekibimizden alabilirsiniz.

Hurda çeşitleri arasından özenle ayrıştırılan hurdaları değerinde alan ekibimiz inşaat yıkımları ve diğer hizmetleriniz için de her zaman destek vermektedir. Bir çok kişinin  plastik, elektronik, oto parça gibi hurdalarının değerlendirilmesini sağlayan ekibimiz geniş bir çeşitlilikte alım yaptığı hurdalarınızı bulunduğunuz yerde teslim atmaktadır.

Hurda kablolarınız, bilgisayar parçalarınız ya da elektronik parçalarınızı çöpe atmak yerine bize verirseniz, hem üzerine para alırsınız hem de doğanın geri dönüşümü için katkıda bulunursunuz.

Hurdacı Telefon. Hemen Arayın Gelelim.
Hurdacı Telefon. Hemen Arayın Gelelim.

Hurdacı Hizmet Bölgelerimiz :

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Ataşehir, Kadıköy, Esenyurt, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kagıthane, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoglu, Beykent, Gürpınar, Hadımköy, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Güngören, Başakşehir, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde kola kutusu, alüminyum, elektronik hurda, bakır hurda, paslanmaz hurda, kablo, bilgisayar hurdaları, tv hurdalarınızı satın alıyoruz.

Benzer Yazılar

Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir