Hurda Paslanmanızı İyi Fiyatla Paraya Çevirmeniz İçin Tüyolar

İstanbul Avrupa yakasında paslanmaz hurda alımı yapan firmamız atıl durumdaki hurdalarınızı, imalat artıklarınızı paraya dönüştürüyor.  Maden çıkarmaktan başlayıp bir ürünü imal etmek, geri dönüşüm ile yapılan imalata göre en az % 50 daha pahalıya malolmaktadır. Geri dönüşüme kazandırdığımız metaller arasında paslanmaz – krom da yer almaktadır. Ülkemiz sanayi sektörünün ham madde ihtiyacına çözüm olmada bir basamak olduğumuz için kendimizi bahtiyar görüyoruz. Paslanmaz hurda alımı yaparak geri dönüşüme katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Hurda Paslanmaz Alanlar

“Peki hurda paslanmazı en avantajlı nasıl satabilirim?” derseniz. Sizlere bir kaç önerimiz olacak. Yakın gelecekte sitemizin hurda fiyatları kategorisi altında hurda paslanmaz fiyatları kategorimiz yayına girecek. Bu alanı takip etmenizi öneririz.

Burada yer alan fiyatlar hurda paslanmazın satılabileceği maksimum kilo fiyatlarıdır. Maksimum fiyatlar yüksek tonajda örneğin tek seferde 80-150 tonluk hurdaların satılabileceği rakamlardır. Büyük geri dönüşüm firmaları ancak bu ağırlıktaki hurdaları kabul etmektedir. Daha az kilogramı olan hurdalar ise piyasa koşulları ile belirlenmekte bu rakamlar da yine sahip olduğunuz hurdanın miktarına göre 0,50 – 1 TL daha düşük seyretmektedir.

Ancak esas kritik nokta hurdanızın tam ağırlığını bilmenizden geçer. Paslanmaz kromunuzu fabrika fiyatından satsanız dahi 1 – tonluk eksik bir hesapla sizi çok daha fazla zarara sokacaktır. Bizim farkımız da burada ortaya çıkıyor. İstediğiniz kantarda, size en yakın tartım yerinde tartım yapabiliriz. Piyasa koşullarında uygun fiyat teklifi de suna bilmekteyiz. A

Aşağıdaki sırayı izleyerek fiyat isteyebilirsiniz. Çok vaktinizi de almayız.

Hurda Paslanmaz Krom

Whatsapp ile Paslanmaz Hurdanızın Değerini Öğrenin

Devir teknoloji ve bilişim devri. Elimizden geldiğince bizler de uyum sağlamaya çalışıyoruz. Sitemizin en üstünde ve iletişim kısmında yazan numaramız aynı zamanda whatsapp numaramızdır.

  • Hurdanızın değerini öğrenmek için bir tane yakından, miktarını kavrayabilmemmiz adına 1-2 adet de daha uzaktan fotoğraf çekerek ilgili numaramıza gönderin.
  • Sonra hurdanın bulunduğu konumu ve biliyorsanız kilogram yada tonunu belirtin. Eğer işçilik gerektiren bir durum var ise bunu da belirtirseniz. Sizlere mesajınız aynı yolla cevaplandırılarak bir fiyat teklifi gönderilecektir.
  • Uygun bulmanız durumunda sizi adresinizde ziyaret ederek paslanmaz kromlar yerinde incelenir. Günün kilogram fiyatına göre hesaplanarak hurdanız peşin olarak satın alınır.

Paslanmaz hurda alımı esnasında tüm nakliye bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. 304 Kalite Paslanmaz Hurdası alımı yapan firmamız yerinde sökme işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Ancak işçilik gerektiren bu gibi durumlarda fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Paslanmaz Hurda Fiyatları

Paslanmaz hurda fiyatlarında son dönemde istikrarlı bir şekilde artış görülüyor. Paslanmaz hurda İstanbul fiyatları Aralık 2016 itibariyle şu şekilde:

430 Kalite Paslanmaz Hurdası hurda fiyatı 1.200 TL/KG, Hurda Paslanmaz 201 Kalite 1.200 TL/KG, 304 Paslanmaz Talaşı (krom talaşı), 3.900 TL/KG, Hurda Paslanmaz 304 Kalite (krom) 3.650 TL/KG, 316 Kalite Paslanmaz Hurdası (Talaş) 5.000, TL/KG, 316 Paslanmaz Talaşı 3.300 TL/KG, Hurda Paslanmaz 310 Kalite (Talaş) 6.000 TL/KG, Hurda Paslanmaz 310 Kalite 6.700 TL/KG’dir.

Güncel fiyatları takip etmek için sitemizin hurda fiyatları başlığını takip edebilirsiniz.

Paslanmaz Hurda Fiyatını Etkileyen Etmenler Nelerdir?

-Paslanmaz Hurdanın Çeşidi

-Paslanmaz Hurdanın Miktarı

-Paslanmaz Hurdanın Yer Aldığı Konum

-Paslanmaz Hurda ile İlgili İşçilik Gerekip Gerekmediği Hususu

İstanbul’da Paslanmaz Hurda Alan Firmaların Durumu

-Döviz Fiyatlarında Meydana Gelen Değişiklik

Paslanmaz Hurdalar En Yüksek Fiyattan Nasıl Satılır?

Paslanmaz hurdaları en yüksek fiyata satmak isteyenler paslanmaz hurda alan fabrikalar arasından en kalitelisini seçmeye özen göstermektedir.

430 paslanmaz talaşı ve paslanmaz boru alan firmaların kaliteli olması hurdalardan kazanacağınız paranın artmasını sağlayacaktır.

Paslanmaz Sac  Hurdası

Paslanmaz sac hurdası kantarlarımızda tartılmakta ve o anki fiyatı üzerinden satın alınmaktadır. Belli bir tonaja ulaşan paslanmaz sac hurdaları daha sonra firmamız tarafından büyük fabrikalara satılmaktadır.

Paslanmaz Talaş

Paslanmaz talaş alımı hizmeti sunan firmamız paslanmaz talaş satacak firmalara en iyi fiyatı vererek paslanmaz talaşlarınızı satın almaktadır.

Paslanmaz talaşlar belli bir tonaja ulaştıktan sonra firmamız paslanmaz talaş alan firmalara talaş hurdalarının satışını gerçekleştirmektedir. 202 paslanmaz talaşı fiyatını bizden alabilir ve talaş hurdalarınızı en iyi fiyata satma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Benzer Yazılar