Sefaköy’e Hurdacı Geldi

Küçükçekmece Sefaköy, hurdacı olarak en sık gittiğimiz yerlerden biri. Hurda demir, alüminyum, kablo, bakır, naylon, karton, kitap, akü ve aşağıda listesini sunduğumuz bir çok hurda çeşidinin satın alımını yapıyoruz. Böylece siz de bir kenarda atıl durumda olan hurdalarınızı paraya dönüştürerek değerlendirmiş oluyorsunuz. Bir müşterimizle iki senedir görüşüyoruz elinde yüklü miktarda hurdası var. Hurda fiyatlarının çıkmasını bekliyormuş, ancak döviz bazında % 60 – 70 kaybı olduğunun farkında bile değil. Bazen bekletmek mantıklı olabilir ama doğru karar vermek çok önemli.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları

 

Sefaköy Geri Dönüşüm Firması

Geri dönüşüm nedense daha çok kağıt, karton ve kitapla özdeşleşmiş. Halbuki geri dönüşümü mümkün çok fazla şey var. En başta da demir. Ülkemizde geri dönüşüm başarı oranı en yüksek maden demir. İmalatı yapılan demir ürünlerin % 70 i hurda demirden yapılıyor. Metal dışı çeşitlerde geri dönüşüm oanı oldukça düşük seviyelerde. Karton fiyatlarının yıllık bazda değişimlerini izlerseniz, genel bir fiyat artışı olduğunu bunun daha çok ihtiyaç demek olduğunu anlamak güç değil.

Hurda Alan Firmalar

Sefaköy’de geri dönüşüm firması için sitemizin en üstünde yer alan telefon numarasını kullanarak bizi aramanız yeterli. Aşağıdaki madenleri alanlar, alan firmalar yada fabrikalar arayanlar doğru yerdeler.

Sefaköy Hurda Demir

Demir en ağır madenlerin başında geliyor, hemen hemen tüm yapı çeşitlerinde yapı elemanı olarak tüm şantiye inşaatlarda yer alıyor. Çok fazla yerde kullanılıyor, bundan dolayı oldukça fazla miktarda demire ihtiyaç var. Hurda demirler parçalanıyor, fabrikalarda yüksek ısılarda eritilerek belli sac, profil, dkp, inşaat demiri ve levhalar halinde imalat firmalarına satılıyor. İmalat firmaları tekrar eriterek üretim yaptığı ürünlerin kalıparına dökerek yeni ürünleri meydana getiriyorlar. Gördüğünüz üzere demir hurda sert olmasına karşın, dönüşümü oldukça kolay. Sefaköy ve çevre bölgelerinde bulunuyor ve hurda demir alan yer yada firma arıyorsanız, lütfen bizi arayın. Sefaköy’ün neresinde olursanız olun hurda demirlerinizi almak için gelelim.

Hurda Alımı

Sefaköy Alüminyum Hurda

Metal hurda çeşitlerinden olan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıran hurda alımı yapan firmalarla buluşturmak için bizler hazırız. Bunun için yapmanız gereken telefon numaramızı çevirmek. Bu kadar kolay. Sefaköy alümimyum hurda alanlar, hemen ziyarete geliyor, alüminyum hurdalarınızı teslim alıyoruz. Alüminyumun kullanım alanları o kadar geniş ki, gözümüze çok batmayan sıradan gelen birçok şey aslında alüminyumdan yapılıyor. Korkuluklar, küpeşteler, tava, tencereler, demir merdivenler, yangın merdivenleri, asansörler, kapı kolları, kapılar ve sayamayacağımız birçok faydalı eşya.

Ancak yıllar geçtikçe kullanılamayan yıpranan alüminyum ürünleri neden çöp yerine geri dönüşüme kazandırmayasınız. Sefaköy ‘da alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Hurda alan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Sefaköy Bakır Hurda Alanlar

Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir. Sefaköy’de hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler. Sefaköy’e çok yakın bir konumda olduğumuzdan kısa sürede adresinizi ziyaret edebiliriz.

Dilerseniz bakır ile ilgili birkaç önemli bilgi paylaşalım. Bakır’ın Atom numarası 29, yoğunluğu 8,95 tir. 1084 °C’ye kadar erimeden dayanabilir. Doğada serbest veya birleşik olarak bulunan, ısı ve elektriği iyi ileten, kolay dövülür ve işlenir olduğundan eski çağlardan beri türlü işlerde kullanılan, kızıl renkli elemente Bakır denir. (simgesi Cu)dur. Bakırın rengi kızıla yakın kahverengidir.

Bakır, yukarıda belirttiğimiz gibi, yüksek Elektrik iletkenliği ile elektrik ve elektronik sektöründe, ısı iletkenliği ile soğutma sistemlerinde, paslanmaz özelliğinden dolayı kaplama malzemesi olarak kullanılan bir maddedir. Bakırın kaynak işlerinde, metalürjide ve bronz üretiminde de önemli yeri vardır.

Bakır insanların eski çağlardan bu yana çeşitli amaçlarla kullandığı ve günümüzde de sanayiinin temel hammaddeleri arasında yer alan önemli metallerden biridir. Endüstride bakırın önemli rol oynamasının ve çeşitli alanlarda kullanılabilmesinin nedeni, çok değişik özelliklere sahip olmasıdır. Bakırın önemli özellikleri arasında yüksek elektrik ve ısı iletkenliği, aşınmaya karşı direnci, tel çekilebilme ve dövülebilme özelliği, paslanmaz özelliğine sahip oluşu sayılabilir. Ayrıca bakır alaşımlarının sanayide çok değişik uygulamaları vardı

Küçükçekmece Sefaköy Hurda Kablo Alımı

Küçükçekmece’de hurda kablosu olan firmalar, bizler gibi hurda kablo alan firmalar, metal geri dönüşüm firmaları gibi yerler arayanlar heme telefon numaramızı çevirerek teklifimizi öğrenebilirler. Arayın gelelim, hurdalarınızı inceleyelim. Nakite çevirerek belki de sizin için bir çöp olan kablolarınızı kazanca çevirelim. Hurda kablo basit bir imalat süreci ile üretilemez. Bünyesinde ihtiva ettiği bakır, tel kabloların uygun kalınlıklarının ayarlanması, belki de hepsinin ayrı ayrı farklı renklerde plastik bir kılıf ile kaplanması, sonra hepsinin tekrar plastik bir boru içine yerleştirilmesi zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir. Oysa zaten kabloya dönüşmüş hurdalarınızı ekonomiye kazandırmak, hem ülke kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlarken, ülke olarak paramızın cebimizde kalmasını da sağlar. Benzer özellikler taşıyan bakır hurdalar da ilgi alanımıza girmektedir. Özellikle metal hurdalar konusunda profesyoneliz. Hurda alanlar olabildiğince yüksek miktarda alım yapmak ister. Küçükçekmece bölgesinde Hurda Alan firmalar, yerleryada hurdacılar arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Küçükçekmece Sefaköy’de kullanılmış, atık, hurda kağıt ve kartonlarınızı geridönüşüme kazandırıyoruz.

Sefaköy‘de kullanılmış atık kağıdınız mı var, geri dönüşüme kazandırmak için hurdacı mı arıyorsunuz.? İletişim bilgilerimizi kullanarak çekinmeden bizle irtibat kurun, kağıt, karton yada kolinizin tahmini kg ağırlığını söyleyin hemen gelelim, atık kağıdınızı yerinde inceleyelim. Hem doğaya hem ekonomiye destek olup, onları geri dönüşüme kazandıralım.

Sefaköy’e yakın olan ve hurda alımı yapabileceğimiz yerler :

Avcılar, Yenibosna, Atatürk Havalimanı Hurdacı, Yeşilköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bahçelievler ilçeleridir.

Sefaköy’de Alım Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri ;

hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, çelik boru, demir talaşı, alüminyum talaşı, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima hurdası, buzdolabı motoru, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, hurda pimapen, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, hurda kalorifer kazanı, kalorifer borusu, chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, kamyon dorsesi, klima santralleri, pet şişirme makinesi, sarı musluk, demir su boruları, taşyünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, radyatör (araba), paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, radyatör, radyatör sökümü, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp, hurda pano ve trafo hurdalarının alımını yapmaktayız. Fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Hurda Alımı yaptığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda belirtilmektedir

 1. Demir
 2. Bakır
 3. Kablo
 4. Paslanmaz
 5. Makina
 6. Alüminyum
 7. Motor
 8. DKP
 9. Kurşun
 10. Nikel
 11. Kalay
 12. Gümüş
 13. Lehim
 14. Kağıt
 15. Pet Şişe
 16. Naylon
 17. Sarı
 18. Pirinç
 19. Pleksi
 20. Plastik
 21. Akü
 22. Kablo
 23. Krom
 24. Bronz
 25. Sökülecek Hurda
 26. Palet
 27. Karton
 28. Kağıt
 29. Bina Yıkım 
 30. Fabrika Yıkım
 31. Fabrika Söküm İşleri

Sefaköy’de İkinci el Alım Satım Yaptığımız Malzemeler

inşaat demiri, inşaat iskelesi, trafo, demir boru, çatı paneli, inşaat iskelesi, defolu çatı sacı, trapez sac, hurda çatı, çelik konstrüksiyon, çatı makası, raf, çelik çatı, ikinci el çatı sacı, defolu çatı sacı, oluklu sac, ikinci el çatı, çatı malzemeleri, jeneratör, sandviç panel, cephe paneli, defolu çatı sacı, inşaat konteyner, demir kapı, şantiye konteyner, bekçi kulübesi, teleskobik direk, işçi kabini, personel kabini, prefabrik kabinler, Çıkma Raf, İkinci El Raf, kompresör, redüktör, pimaş boru, pano, çelik depo, çelik antrepo malzemelerinin ikinci el alım ve satımını da yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz Önemli İlçe ve Bölgeler

BeylikdüzüEsenyurtİkitelliSilivriÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköy, GüngörenKüçükçekmeceYenibosnaMaslak, GüneşliGürpınarYakuplu, Sultangazi, SelimpaşaKavaklıSarayÇatalcaHadımköyArnavutköy ve Kıraç

Benzer Yazılar