Silivri Hurdacı

Silivri’de Hurdacılar Aranarak Bulunmaz. Tıkla Çağır !

İstediğiniz zaman hurdacı bulmak zordur. Geçmişte birlikte çalıştığınız, güvendiğinz hurdacılar yoksa her iki tarafın memnun olacağı bir alışveriş yapma imkanınız da zorlaşır. Silivri‘de hurdacı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul’un özellikle avrupa yakasında hareket halinde olan hurdacı arkadaşlara talebinizi ileterek kısa sürede adresinizden hurda alımını gereçekleştiriyoruz. Satın aldığmız hurdalarınıza karşılık günlük LME verilerine göre oluşan hurda fiyatlarına göre ücretinizi peşin olarak ödüyoruz.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz

Hurda Fiyatı Al

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satma Tiyoları
Hurde Çeşitleri

1- Hurda demir

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası, Enjeksiyon kalıbı

2- Bakır

Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı

3- Alüminyum

Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Hurda Ofset Alüminyum Matbaa Kalıbı, Alüminyum Jant, Piston, Alüminyum Kutu (Kola Kutusu), Ayakkabı Kalıpları

4- Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), imalat artığı, hurda sarı çubuk, Araba Radyatörü, Gemi (yat, tekne) pervanesi

5- Hurda Kablo Alımı

Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)

6- Hurda Paslanmaz Çeşitleri

304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz (krom) kalite hurdaları

7- Hurda Akü Alımı

Sulu Akü, Kuru Akü, Jel Akü, Araç aküleri, akülü araba, tekerlekli sandalye aküleri, ups aküsü, forklift aküleri

8- Hurda Kurşun Alımı

Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı (Cami, hamam, kubbe, minare sökümü hurda kurşunlar )

9- Hurda Plastik Hammadde Çeşitleri

ABS, Antişok, Moblen, Pleksi, Naylon, Noryl (Cam elyaf ) Jelatin, Plastik Kablo Makarası, İplik Bobini, Plastik Sandalye – Masa, Şefaf PVC, Plastik Cam Hurdası, elektronik alet plastiği, ev aletleri plastiği, stat koltuğu, Asetat, Plastik Çöp Konteyneri, Şezlong, Çocuk Oyun Parkı Hurdası Plastik

10- Bina Yıkım Hurdası

Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası, kentsel dönüşüm hurdası alımı

11- Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı

Arşiv İmhası

12 – Hurda Kağıt (A4 Fotokopi Kağıdı, Kitap, Gazete ve Karton) Geri Dönüşüm
13- Çuval Hurdası Alımı

Hurda Çuval (Bigbag) Hurdası, Çuval İmalat Artığı, Kılıf Kenarı, Dış Torba (hammadde Torbası) Hurdası

PP Çuval Hurdası, Kirli Çuval Hurdası, Çember Hurdası, Tekstil Çuvalı, Yıkamalık – Kırmalık Çuval Hurdaları

14- Diğer Hurda Çeşitleri

Kalorifer Kazanı (Sökümü-Kesimi), Trafo ve Pano Alımı, Tamirhane Hurdası Oto Araba,  Kollektör Hurdası, Şalter, Konteyner, Ekovat, Bronz, Nikel, Regülatör, Kombi Hurdası

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır.

 

Hurda Demir Alan Fabrikalar

 

Hurdanızın Gerçek Değerini En Kolayca Nasıl Öğrenebilirsiniz?

1- Fiyat araştırırken net olun. Yaklaşık, ortalama, şuna yakın gibi afaki cümlelerden kaçının. Bunun yerine “Benim 1 ton 200 kg hurda inşaat demirim var. Fiyat öğrenebilirmiyim” gibi kesin ifadelerle fiyat sorun. Net olmadığınız taktirde belki çok daha yüksek fiyat teklifleri alabilirsiniz ama tartım sırasında sorun yaşamanız kuvvetle muhtemel.

2- Bizden hemen fiyat almak için 0533 256 9593 numaralı telefona whatsapp yoluyla bir kaç fotoğraf gönderin. Altına hurdanızın cinsi, miktarı ve hurdanın bulunduğu yeri belirtin. Kısa süre içerisinde gönderdiğiniz fotoğraf ve bilgiler değerlendirilerek size bir fiyat teklifi geçilecektir.

Ancak, bazı durumlarda yine de yerinde inceleme yapmamız gerekebiliyor. Özellikle sökülecek, kesim gerektirecek işlerde. Bunlar daha çok çelik çatı, çelik konstrüksiyon söküm işleri, fabrika yıkım işleri ve taşınamayacak miktarda ağır metallerin parçalanması gerektiği durumlarda oluyor.

Satın Aldığımız Hurda Çeşitleri ve Hizmetlerimiz:

Bu hurdalar Demir, Bakır, Kablo, Paslanmaz,Sarı, Makina, Alüminyum, Demir Talaşı, Bakır Talaşı, Alüminyum Talaş, İmlat Artıkları, Motor, DKP, Kurşun, Nikel, Kalay, Gümüş, Lehim, Kağıt, Pet Şişe, Naylon, Pirinç, Pleksi, Plastik, Akü, Kablo, Krom, Bronz, Sökülecek Hurda, Palet (Euro ve Metal), Karton, Kağıt, Bina Yıkım, Fabrika Yıkım, Fabrika Söküm İşleri, Hurda Yangın Merdiveni, Bankamatik ATM, Otel Hurdası, Fabrika Hurdası ve Depo Temizleme işleri sayılabilir.

Yakındaki Hizmet Bölgelerimiz :

Hadımköy |  Kıraç | Esenyurt | Çorlu | Çerkezköy | Arnavutköy| Bayrampaşa | Altınşehir |  İkitelli  | Halkalı | Güneşli |  Beylikdüzü | Avcılar

 

 

Benzer Yazılar