Çorlu’da Hurda Alımı

Tekirdağ Çorlu’da Hurdacı, hurda alanlar, hurda alımı yapan firmalar yada yerler arıyorsanız. Doğru websitesinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Lakin, aşağıdaki açıklamalarımızı dikkatlice okumanızda fayda var

Hurda demir, bakır, alüminyum, sarı, akü, kablo, kurşun, naylon, karton, dkp, paslanmaz, makina, motor, akü ve diğer hurda çeşitlerinizi nakit olarak satın alıyoruz. Çorlu Organize Sanayi Bölgesi, Çorlu Deri İhtisas, Ergene 1, Ergene 2 Sanayi Bölgeleri, Türkgücü, Velimeşe sanayi bölgelerinde ve çevresinde bulunan İmalathane, Teknik servis ve fabrikalardaki hurdaları alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu şekilde hem ülke ekonomisine katmadeğer sağlarken doğayı da korumuş oluyoruz. Bunda sizin de katkınız olabilir. Bunun için yapmanız gereken hemen bizimle irtibat kurmak.

Hudanızı Satmak İçin Hemen Arayabilirsiniz : 0533 256 9593

Çorlu Hurdacı

Hurda Satın Aldığımız Çorlu Mahalleleri

Tekirdağ Çorl’ya bağlı ;

 • Alipaşa
 • Cemaliye
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çobançeşme
 • Deregündüzlü
 • Esentepe
 • Hatip Mahallesi
 • Havuzlar Mahallesi
 • Hıdırağa Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Kazımiye Mahallesi
 • Kemalettin Mahallesi
 • Maksutlu
 • Muhittin Mahallesi
 • Nusratiye
 • Önerler
 • Reşadiye
 • Rumeli
 • Sarılar
 • Seymen
 • Silahtarağa
 • Şahpaz
 • Şeyhsinan
 • Türkgücü

Mahallelerinde imalat artığı, talaş, atık ve kullanılmamış madenlerimizi ve doğal zenginliklerimizi hurda olarak satın alıp, tekrar ekonomimize sunmaya çalışıyoruz. Hurdalarınızı kilosuna göre tartarak güncel hurda fiyatları üzerinden nakit olarak satın alıyoruz. Onları Paraya çeviriyoruz. Sökülecek hurda alımı, çelik çatı sökülmesi, bina yıkımı ve fabrika yıkım ve makina söküm işi gibi alanlarda da profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Hurdanızı Satma Sürecini Hızlandırmak İçin Neler Yapmalısınız?

 • Öncelikle hurdanızın cinsini anlayabileceğimiz şekilde yakından ve miktarını anlayabileceğimiz şekilde daha uzaktan iki adet fotoğrafını çekiniz.
 • Çektiğiniz fotoğrafları iletişim sayfamızda belirtilen numaramıza whatsapp ile gönderiniz. Açıklamada bulunduğunuz ilçeyi ve hurdanızın miktarını belirtiniz.
 • Gönderdiğiniz fotoğraflar üzerinden hurdalarınız incelenerek, hurda satın almamız için sizlere ortalama fiyat bilgisi iletilir. Hurda incelemimizde hurdanızın temizliğine, miktarına, işçilik gerektirip gerektirmemesine göre bu fiyat düşebilir yada artabilir. Bu nedenle gönderdiğiniz fotoğraflar hurdanızın genelini olabildiğince yansıtmalıdır.
 • Uygun görürseniz sizi bir de yerinizde ziyaret ederek hurdalar yerinde incelenir. Burada anlaşmamızı neticelendirerek araçlarımızla yükleme işlemi yapılır. Hurdanız bulunduğu yerden alınır.
 • Ücretiniz peşin olarak ödenmektedir.

En İyi Fiyatı Nasıl Alırım? 

Hurdanız için en yüksek fiyatı almanız için birkaç kriter var.

 1. Hurdanız gönderdiğiniz fotoğraftaki gibi olmalı. Temiz, olabildiğince işçilik gerektirmeyen kolay kullanılabilir, karışık olmayan hurdalar makbuldür.
 2. Hurda miktarı fiyat için belirleyici bir etmen
 3. Hurdanın Bulunduğu konum
 4. Hurdanın karışık olmaması, temiz ve düzenli olması, kolay taşınabilir hale getirilmiş olması.
 5. Döviz Kurları
 6. Ana Firmaların belirlemiş olduğu hurda taban fiyatları
 7. Dünya Maden Borsası Verileri
 8. Makul bir fiyatta anlaşabilmeniz.

Hurdanızı Satarken Aldatılmayın

Maden çeşitleri farklı da olsa her hurdanın serbest piyasa şartlarında oluşan bir değeri vardır. Hurdalar yüklenmesi, indirilmesi, ayrıştırılması, istiflenmesi ve satışa hazır duruma getirilmesi zahmetli ve işçilik, nakliye, yakıt giderleri olan aşamalardır. Bu nedenle verdiğimiz fiyatlar maksimum tavan fiyatlardır. Bazen ana firmanın belirlemiş olduğu fiyattan daha fazla öneren firmalar görüyoruz. Bu imkansız bir o kadar da üzücü bir durum. Bunu burda telefuz etmek pek hoş olmasa da bu tür firmaların bırakın karı, masraflarını çıkarması için hurda tonajını düşük göstermek zorunda kalacak, haberiniz olmasa da hoş olmayan durumlar yaşanacaktır. Bu malesef gün gibi ortadadır. Siz bir de bakacaksınız normal piyasa fiyatlarında satmış olduğunuzdan, çok daha az fiyata hurdanızı satmışınız. Buna inanın. Seçim Sizin. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için diğer hurda sitelerimiz sayfasına tıklayıp ilgilendiğiniz hurdayla ilgili sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Konumuza tekrar geri dönecek olursak,

Çorlu”da hurdanız varsa muhakkak bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Hurda miktarının kağt, karton, gazete olduğu durumlarda 4 tondan aşağıda olmaması, Bakır, kablo, sarı, pirinç, kurşun ve alüminyum gibi madenlerde minimum 150 kg ve üzerinde olması plastik ve naylon dışında kalan hurdalarda ise minimum bir ton ve üzeri kilogramda olmaları hem sizin, hem de bizim açımızdan avantaj sağlar. Satın aldığımız diğer hurda çeşitlerine gelince ;

Hurda Alımı yaptığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda belirtilmektedir

 1. Demir
 2. Bakır
 3. Kablo
 4. Paslanmaz
 5. Makina
 6. Alüminyum
 7. Motor
 8. DKP
 9. Kurşun
 10. Nikel
 11. Kalay
 12. Gümüş
 13. Lehim
 14. Kağıt
 15. Pet Şişe
 16. Naylon
 17. Sarı
 18. Pirinç
 19. Pleksi
 20. Plastik
 21. Akü
 22. Kablo
 23. Krom
 24. Bronz
 25. Palet
 26. Karton
 27. Kağıt
 28. Bina Yıkım 
 29. Fabrika Yıkım
 30. Fabrika Söküm İşleri

Çorlu’da Alım Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri ;

hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir talaşı, alüminyum talaşı, demir boru, çelik boru, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, kalorifer kazanı, kalorifer borusu, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima hurdası, buzdolabı motoru, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, hurda pimapen, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, Hurda soğuk hava deposu, soğuk hava panelleri, enjeksiyon makinası, balyalama presi, sanayi tipi yük rafları, plastik makina rulmanları, baskı rulmanları, granul çekme rulmanları, şanzıman rulmanları, baklava sac, baklavalı sac, kamyon dorsesi, klima santralleri, pet şişirme makinesi, taşyünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, radyatör (araba), paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, radyatör, radyatör sökümü, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp, hurda pano ve trafo hurdalarının alımını yapmaktayız.

Çorlu’da İkinci el Alım Satım Yaptığımız Malzemeler

İnşaat demiri, inşaat iskelesi, trafo, demir boru, çatı paneli, inşaat iskelesi, defolu çatı sacı, trapez sac, hurda çatı, çelik konstrüksiyon, çatı makası, raf, çelik çatı, ikinci el çatı sacı, defolu çatı sacı, oluklu sac, ikinci el çatı, çatı malzemeleri, jeneratör, sandviç panel, cephe paneli, defolu çatı sacı, inşaat konteyner, demir kapı, şantiye konteyner, bekçi kulübesi, teleskobik direk, işçi kabini, personel kabini, prefabrik kabinler, Çıkma Raf, İkinci El Raf, kompresör, redüktör, pimaş boru, pano, çelik depo, çelik antrepo malzemelerinin ikinci el alım ve satımını da yapıyoruz.

Tekirdağ’ın özellikle deri, kumaş, alüminyum kompozit, tekstil, ilaç, boru, boya imalatı alanlarında fabrikaların olduğu sanayi ilçesi Çorlu, geri dönüşümün yoğun olması gereken bölgelerdendir. Her türlü materyal, plastik, karton, kağıt, demir ve diğer hurda çeşitleri için çekinmeden bizleri arayabilirsiniz.

Çorlu’nun Hurda Alımı Yaptığımız Bölgelerini aşağıdaki harita üzerinde İnceleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar