Hurda Fiyatları Piyasada Nasıl Oluşuyor ?

Burada yer alan fiyatlar İstanbul’da geçerli tavan hurda fiyatlarıdır. Türkiye’nin en büyük firmalarının alış fiyatları, piyasadaki fiyatların oluşmasını etkileyen en önemli etmendir. Size vereceğimiz fiyat teklifi buradan biraz daha düşük olacaktır.

Hurda Fiyatları

Neden Sitenizdeki Fiyatlardan Daha Farklı Fiyatlar Veriliyor ?

Diyelimki elinizde 1 – 2 ton demiriniz var, bunu direkt büyük firmalara satamazsınız.  Ereğli Demir Çelik, İşdemir, Karabük Demir Çelik fabrikaları direkt olarak piyasadan alım yapmazlar. Genelde yetkilendirdiği, belli kriterlere uygun büyük firmaları aracı olarak kullanır. Bu aracı firmalara da direkt satamazsınız, çünkü bu firmalarda hurda camiasında kendisini kanıtlamış hurda metal firmalarından 50 ton – 100 ton gibi yüksek miktarlarda alım yapacaktır. Fiyat farklılığının nedeni budur. Ayrıca, elinizdeki hurdanın kilogramının yanında, bulunduğunuz konum, işçilik gerekip gerekmediği ve hurdanın temiz kaliteli olması da fiyatları direkt olarak etkileyen faktörlerdir.

Güncel fiyatları www.hurdafiyatlarim.com sitesinden de takip edebilirsiniz. Kaynak site olarak bu siteyi kriter almaktayız.

Yüksek Ton Hurda Fiyatları

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayın

Hurda Fiyatı Al

Hurda Haberleri Blog

Benzer Yazılar